LCD 32" TX-32LE7P vs LE32S81BX vs 32AV500P

bobwoj

New member
Witam Wszystkich Bardzo Serdecznie.

Jestem tu nowy więc wypada się przedstawić i pozdrowić.

Nazywam się Robert i w związku z awarją mojego Thomsona CRT zmuszony jestem do zakupu TV. Zdecydowałem się za LCD 32" HD READY do kwoty 2200 zł brutto. Posiadam dekoder cyfry plus.

Wybrałem następujące modele i prosiłbym bardzo aby szanowni koledzy doradzili mi którego z tych mam kupić i dlaczego. Albo chociaż ustawcie w kolejności od najlepszego do najgorszego z krótką argumentacją.
A może zaproponujecie mi jakiś inny model? (byle nie LG).
Z góry bardzo dziękuje za pomoc.
  1. TOSHIBA 32AV500P 32"
  2. Panasonic TX-32LE7P
  3. PANASONIC TX-32LM70P
  4. SHARP LC-32AD5E
  5. Samsung LE32R87B
  6. SONY KDL 32P3000
 
Ostatnia edycja:

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Żeby przedstawić Ci alternatywę podaj :
Jakie masz warunki - jaki duży pokój ?
jaki sygnał ?
jaka odległość od ekranu ?
jakie urządzenia do podłączenia?
jaka klasa cenowa?
więcej oglądasz w dzień czy w nocy?
jakie masz nasłonecznienie pokoju ?
ile osób zasiada przed telewizorem?
Jaki masz ulubiony program?
Jaki masz obecnie telewizor?
Czy dużo czasu spędzasz przed telewizorem ?
Czy możesz powiedzieć że masz extra wzrok ?
Ma stać czy wisieć?
 

bobwoj

New member
kiki napisał:
Żeby przedstawić Ci alternatywę podaj :
Jakie masz warunki - jaki duży pokój ?
jaki sygnał ?
jaka odległość od ekranu ?
jakie urządzenia do podłączenia?
jaka klasa cenowa?
więcej oglądasz w dzień czy w nocy?
jakie masz nasłonecznienie pokoju ?
ile osób zasiada przed telewizorem?
Jaki masz ulubiony program?
Jaki masz obecnie telewizor?
Czy dużo czasu spędzasz przed telewizorem ?
Czy możesz powiedzieć że masz extra wzrok ?
Ma stać czy wisieć?

Pokój mam duży ok 27m2
Posiadam cyfre plus z dekoderem philipsa dsr3201/98 podłączanego przez złącze euro
Od 2,5 metrów do 6 metrów (zależy przy którym stole siędzę) ale częściej od 2,5 metrów
Tylko do oglądania tv z tunera cyfry plus i sporadycznie podłączenie laptopa przez wyjście tv koncentryczne
Pokój jest nasłoneczniony w dość znacznym stopniu
Ulubione programy filmowe: Canal+ HBP AXN oraz National Geographic
Obecny TV to Thomson 28" Panorama 100HZ - popsuty
Głównie wieczory ok 2 godziny chyba że film lub unteresujący program jest dłuższy
Mam bardzo dobry wzrok
Ma stać.

Dodam ze zastanawiam się także nad tymi modelami - czytałem o nich wiele dobrego w tym przedziale cenowym:

[FONT=Times New Roman, Times, serif]LCD JVC LT-32G80BU
[/FONT]LCD JVC LT-32A80ZU
Panasonic TX-32LE7P


Ponadto oczekuje od tv aby szybko przełączał kanały, nie wydawał dziwnych dzwięków jak się cicho ogląda, żeby nie odbijał światła w słoneczny dzień, miał szerokie kąty kilku ludzi naraz oglądających i byłniezawodny8)


 

prosper5250

New member
W Szczególności Panasonic Jest Interesujący... Jeden Z Najbardziej Niedocenianych Telewizorów Wśród Klientów...
Ale Stary-czym Prędzej Albo Wymień Dekoder Cyfry Na Hd Albo Zmień Platformę Na N! Zapomnij O Złączu Euro!
 

bobwoj

New member
Wymiana dekodera w Cyfrze wiąże się z dużymi kosztami. Zakup nowego na Allegro to też koszt ok 800zł. To toche zadużo jak na 4 kanały nadawane w HD. Oferta N-ki jest dla mnie mało atrakcyjna.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
za dużo ?
Zależy dla kogo. Fani HD wolą dołożyć i cieszyć się niezwykłą jakością w szarości kłopotów dnia codziennego.
 

bobwoj

New member
Wciąż jest za mało kanałów nadawanych w formacie HD. Zwłaszcza że mnie sport nie interesuje.
 

prosper5250

New member
stary, jeśli ciebie nie interesuje sport to właśnie oferta iti jest dla ciebie najlepsza! nię będę wymieniać stacji które są na n w hd ale przecież możesz zajrzeć na ich stronę... po pierwsze jest ich najwięcej ze wszystkich platform a po drugie za mniejsze pieniądze! za tydzień będą 2 sportowe stacje raptem na 7 wszystkich (3 stricte filmowe)!
 
Do góry