Nowa seria TV LCD Panasonic???

karoo

New member
Czy jest już wiadomo jakie modele z nowej serii telewizorów LCD Panasonic wejdą do naszego kraju??? Kiedy możemy się ich spodziewać?


;)
 

fab1

New member
Witam,
otrzymałem dzisiaj informacje od konsultantki (infolinia Panasonic Polska), że info na temat nowych LCD zostanie wkrótce podane na oficjalnej stronie. Powiedziała również, że powinny być dostępne na przełomie marca-kwietnia. I wówczas podadzą również ceny.
Pozdrawiam

Jurek
 

Incrediboy

New member
Macie może jakieś info jak się ma prezentować seria LX80 na tle poprzednika. Jakie nowości zostana zastosowane w nowej serii?
 

Jedras

New member
The Panasonic TH-32LX80 features a digital tuner and a panel with 10,000:1 contrast ratio, 178 degrees FOV, intelligent backlight controller and dynamic contrast enhancer.

Other feature highlights of the Panasonic TH-32LX80 include direct recording of TV footage onto SD cards, VIERA Link device communication over HDMI, and IP video Link.
With the IP video Link users can connect for instance their home security camera system and watch it on the new TV.


Poza większym kontrastem dynamicznym, czytnikiem SD i IP Video LInk chyba nic nowego. Posiada też 3 złącza HDMI czyli o jedno więcej niż LX70.

A tu model LX85:
http://www2.panasonic.com/consumer-...TVs/model.TC-32LX85_11002_7000000000000005702
Nie ma filtra grzebieniowego i nie ma Motion Picture Pro (nie ma 100Hz?)
 

martinzg

Klub HDTV.com.pl
vip
Z tego opisu wynika, ze LX85 nie ma Motion Picture Pro, wiec nie jest 100Hz, a cene ma modelu lx70.

Znanazlem nas stronie holenderskiej http://www.panasonic.nl/Products_Info.asp?M=4406|613|602|601|4|1 ze LX85 jest jednak 100Hz, wiec co jest prawdziwe.

LX80 jest dostepny w Holandii -cena 719Euro
 
Ostatnia edycja:

dario135

New member
Tx-37lzd85f

Witam Co Sadzicie O Tym Tx-37lzd85f Cali Czy Jego Kupno Ma Sens W Porownaniu Do 32lxd700 Nie Biorac Ceny Pod Uwage Bo To Niema Znaczenia A Jeszcze Jedno Co Myslicie O Tym Tx-37lzd85f W Porownianiuz Toshiba 40zf355d Prosze O Jakies Komentarze
Dziekuje
 

rafcio76r

New member
Bez reklam
kiki napisał:
mamy prezentację w Warszawie 28.03. wówczas mogę się odezwać.


Kiki jeśli możesz to opisz swoje wrażenia z prezentacji nowych modeli LCD Panasonica. Szczególnie interesuje mnie model 32 cale wyposażony w układ 100 Hz i matrycę FullHD.

Pozdrawiam :)
 

karoo

New member
rafcio76r napisał:
Kiki jeśli możesz to opisz swoje wrażenia z prezentacji nowych modeli LCD Panasonica. Szczególnie interesuje mnie model 32 cale wyposażony w układ 100 Hz i matrycę FullHD.

Pozdrawiam :)

Przyłączam się do tego pytania.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
napisałem maila TU o terminy dostępności i czekam :
Kontakt dla mediów:
Radek Jaworski
PR Manager
Panasonic Polska
Tel. +48 22 338 11 00
Kom. +48 0605 744 644
Fax. +48 22 338 12 00
E-mail: radek.jaworski@panasonic.com.pl

Bo na konferencji konkretne daty nie padły. Ale każdy może zadzwonić sam :)
 

taipan

New member
37'' LZD800 i LZD85

Tak sobie przeglądałem Skąpca i zauważyłem, że modele wymienione w tytule są już w ofercie jednego sklepu (patrz tutaj) - wątpię czy telewizorki są już dostępne, ale jeśli cena rzeczywiście będzie się kształtowała na takim poziomie i to co panasy mają na papierze będzie miało odzwierciedlenie w rzeczywistości ;) to może się okazać niezłym killerem :grin:

Pozdrawiam miłośników Panasonica! :)
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
modele są oparte na tych samych matrycach co LZ 70. Świecą bardzo podobnie .Piszą o tym na portalach w Anglii.Więc oczekujemy dobrych cen.
Zdjęcia z konferencji Panasonica będą -jutro.
 
Do góry