Najnowszy lcd TX-37LZD80F

Zbih

New member
uuu .. trochę chyba przesadzili z tą ceną .. 32" za 4500zł :x chyba jednak wybór padnie na Sharpa x20e za 3700, chyba, że wiadomo coś o jego obniżce, wtedy bym się wstrzymał ;)
 

Buczer84

Member
Sharpa 32X20 można i za 3500zł mieć :D Tylko pytanie po co komu FullHD przy 32 calach bez 100Hz ?? Według mnie FullHD to tak minimum od 37" wzwyż, a przy 32" to styka HD Ready i 100Hz jak w Panasoniku 32LX700. I chyba nie ma nic lepszego :D
 

15bertold

New member
zaczyna byc coraz wiekszy problem w zdobyciu 37lz70-wycofuja go na rzecz 37lzd80 (to chyba wyjasnia fakt dlaczego te ceny poszly tak szybko w dol), na razie chodza ~4500
 

Slawkus

New member
Panasonic Txt 37lzd80

Dzień dobry wszystkim forumowiczom

Jestem nowy na tym forum, ale od miesięcy się mu przyglądam i z ciekawością czytam jego działy, zwłaszcza o telewizorach LCD i kinie domowym;)

W związku z powyższym mam pytanie, mam zamiar do końca maja/początku czerwca kupić telewizor lcd 37 - 42 calowy. Czytałem o nowym panasonicu 37LZD80 i mam pytanie jak będzie sobie radził z sygnałem SD lub z kablówki? Nigdzie nie znalazłem informacji czy jest on 100hz, więc nie wiem czy to nie będzie problemem. Dodatkowo przeczytałem (w specyfikacji podanej na ceneo), że posiada on czas reakcji matrycy 16ms, jak to ma się ma do wyników konkurentów gdzie często ten czas jest poniżej 8ms:hmm: ? Z góry dziękuje za odpowiedź
 

15bertold

New member
a czym dokladnie rozni sie ten model od poprzedniego (zastanawiam sie czy brac poprzedni czy czekac az stanieje ten (nie chodzi mi tu o 3-hdmi, czy cyfrowy tuner, ale czy poprawione jest cos)
 

rafcio76r

New member
Bez reklam
15bertold napisał:
a czym dokladnie rozni sie ten model od poprzedniego (zastanawiam sie czy brac poprzedni czy czekac az stanieje ten (nie chodzi mi tu o 3-hdmi, czy cyfrowy tuner, ale czy poprawione jest cos)

Czym się rózni od poprzednika??? Przede wszystkim dodano układ 100 hz eliminujący smużenie obrazu :) LZ70 tego układu niestety nie miał. LZ800 ma matryce fullHD i uklad 100Hz:-D
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Panasonic TX-37LZD85 LCD TV

Panasonic TX-37LZD85 LCD TV


2008
Pana%201-1.jpg



http://whathifi.com/television/arch...ict-on-panasonic-s-new-tx-37lzd85-lcd-tv.aspx
 

jakenda

New member
TX 32LZD85 czy TX 32lx700

No i teraz zaczynaja się dylematy. Zdecydowalem sie już na LX 700 a teraz wszedl nowy model i zastanawiam sie czy warto kupić ten nowszy czy przy tej przekatnej 32" z odleglości 3m bedzie różnica w oglądanym obrazie czy nowszy oprócz Full hd ma coś więcej z plusów w porownaniu do statrego modelu czyli co by przemawialo za nowym modelem
 

rafcio76r

New member
Bez reklam
jakenda napisał:
No i teraz zaczynaja się dylematy. Zdecydowalem sie już na LX 700 a teraz wszedl nowy model i zastanawiam sie czy warto kupić ten nowszy czy przy tej przekatnej 32" z odleglości 3m bedzie różnica w oglądanym obrazie czy nowszy oprócz Full hd ma coś więcej z plusów w porownaniu do statrego modelu czyli co by przemawialo za nowym modelem

różnice???
1. matryca fullHD
2. nowszy układ 100 Hz motion picture pro 2
3. VReal Pro 3 engine zamiast VReal Pro 2 engine
4. Wyższy kontrast dynamiczny 10,000:1

Na papierze LZ85 zostawia w tyle LX700 a jak bedzie w praktyce to się okaże :-D Na razie modelu LZ85 nie ma w Polsce w sprzedaży :( Mówi się o kwietniu, ale cały czas cisza :roll:
 

jakenda

New member
TX 32 LX700 czy TX 32LZD 85

No właśnie chyba jeszcze zawcześnie na takie pytanie bo możemy tylko porównywac dane techniczne zapisane na papierze. Zostalo nam cierpliwie czekać na opinie pierwszych posiadaczy tyn nowych modelii.
 
Do góry