LCD do 4000zł najlepszy na chwilę obecną.

KOJOT80

New member
Do kupna LCD32' przymierzam się już od 1,5 roku . Najpierw miał być Samsung R71N potem M71, M82, kolejne modele samsungów i wreszcie trafiłem na Sharpa 32 RD2 i Panas 32 LX700. Wiele się naczytałem o tch dwóch ostatnich na tym oraz innych forach. Niektórzy uważają że leszy jest RD2 inni LX700 a jeszcze inni Sony 32 D3000. Ja skłaniam się do raczej LX700 (np. ze wzgl. na najmniejsze smużenie).

Na dniach zdecyduję sie juz na zakup. Chciałby się więc upewnić czy są to obecnie najlepsze LCD do 4 tys zł na rynku. Czy poza powyższymi LCDkami pojawił się ostanio jakiś lepszy, warty uwagi model 32 calowy do 4 tysięcy zł (no może 4 z małym hakiem) :grin:

Potrzebuję LCD docelowo do:
- sygnał cyfrowy i HD
- monitor
(mam zaciemnione pomieszczenie)

Szkoda że nie ma tu jakiegoś rankingu popularności LDC 32' gdzie każdy mógłby przydzielić jakąś punktację konkretnemu modelowi, to mogłoby być pomocne.
 

qazar

Member
Bez reklam
Jestem obecnie jeszcze posiadaczem lx70p czyli tv lcd taki sam prawie jak lx700p, obraz na nim jest super zarowno kolory jak i brak smuzenia :D niestety dla mnie przeszkodom jest slabszy niz np. w bravi 32D3000 poziom czern, mimo iz smuzy ona bardziej, chce wymienic lx70 na wlasnie 32D3000, sharpa widzialem na prezentacji :D naprawde supert tv, ja do tej wyliczanki napewno bym jeszcze dozucil jvc p80 :) , wszystkie 4 tv sa mocne w penych apsektach ;)
 

Tomasz93

Member
Ja ze swej strony dodalbym jeszcze Philipsa 32 PFL 7862. Mysle, ze z tych pieciu telewizorow mozna juz cos wybrac, ale wybor moze okazac sie trudny, bowiem mimo swoich zalet kazdy z nich ma rowniez swoje wady. Ponadto kazdy z nich ma swoj wlasny styl prezentowania obrazu - mam tu na mysli np palete barw itp.
 
Do góry