Który wybrać TV Panasonica:32LX700/100Hz/ czy 37LZ70/Full HD/ ?

darcun

New member
Bez reklam
Witam!

Po prawie rocznych poszukiwaniach odpowiedniego TV zdecydowałem się w końcu na Panasonica.
Dylemat polega na tym,że nie wiem czy będzie dla mnie lepszy lcd 100Hz czy Full HD.
moje warunki:
-pokój z oknem od strony płd. dobrze nasłoneczniony
-tv będzie stał prostopadle do okna od strony zachodniej
-odległość do tv 3,0-3,5m
-tv będzie wykorzystywany w 85% do oglądania programów telewizyjnych i 15% DVD
-sygnał-platforma cyfrowa "N"
-budżet-4500zł

Jeśli chodzi o 32LX700/100Hz/ to jest on powszechnie chwalony,ale dla mnie chyba trochę za mały.
Natomiast 37LZ70/Full HD/ jest mniej znanym tv na rynku.
Testy przeprowadzone i prezentowane na tym forum nie dają całkowitej odpowiedzi i pewności,który w moich warunkach lepiej by się nadawał.

Dlatego zwracam się do osób posiadających te tv aby zechciały mi pomóc w podjęciu decyzji ostatecznego wyboru . Wiem,że jest na tym forum bardzo wiele osób posiadających ogromną wiedzę teoretyczną i praktyczną w tym zakresie.
Będę bardzo wdzięczny za wszelką pomoc okazaną mi przy wyborze odpowiedniego dla mnie tv.
P.s. Inne uwagi i propozycje też będą mile widziane.
 
Ostatnia edycja:

darcun

New member
Bez reklam
Nadal podtrzymuję moją prośbę dotyczącą wyboru jednego z w/w tv Panasonica.
 
Ostatnia edycja:

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Tak jak Twoje warunki wskazują na LCD 37 LZ 70.
O płynność przy tej odległości mozesz być spokojny.
Jeśli będziesz miał watpliwości to prezentacja w domu rozwieje je bez problemu. Ale ja zdecydowanie wybrałbym 37 LZ 70.
 

darcun

New member
Bez reklam
Kiki- Serdecznie dziękuję za Twoją opinię dotyczącą wyboru 37LZ70.Mogę powiedzieć śmiało,że dzisiaj miałem tzw."farta".Opinia samego "Kiki" to jest to!!!
Dzięki.
 

mors35

New member
Telewizor 37LZ70, posiadam od miesiaca. Polecam . Uzywam go z Fergusonem 8900HD oraz cyfrowym polsatem i C+ HD. Jedyna wada jaka jest "odczuwalna" to wieczorne ogladanie i jasna matryca, ale to maly minus. Ogolnie jestem bardzo zadowolony. W HD telewizor pokazuje swoja wartosc - dla mnie super. Duzo ogladam sportu, niezauwazylem smuzenia. Podpinalem kompa przez DVI- HDMI ,dziala fajnie. Ogolnie polecam
 

darcun

New member
Bez reklam
Witam!
mors35
Dzięki za opinie ,które utwierdzają mnie w słuszności wyboru 37LZ70. Pozdrawiam!
 

krzysztof2010

New member
Mam prożbe do kolegi Mors35. Jeżeli moge prosić , napisz kilka słów o menu tego odbiornika jakie posiada parametry do zmiany i regulacji. Czy posiada on jakieś funkcje podobnie jak Philips Pixel Plus za co z góry piekne dzieki
 
Do góry