Panasonic TH-37PV70P mały problem.

vilis

New member
Jestem posiadaczem tv Panasonic TH-37PV70P + nTV podłączone przez HDMI i pare innych gadzetów. Mam mały problem, podczas uruchamiania telewizora standardowo uruchamia się on w trybie TV, a nie HDMI po którym mam podłączoną N-ke.
Czy da się zrobić tak w tym telewizorze by po uruchomieniu standardowo był ustawiony w tryb HDMI i tym samym nie trzeba by było przełączać w ten tryb ???
 
Było już omawiane na forum.
Niestety nie da się, jest to taka przypadłość Panasonica, co było szeroko poruszane przez użytkowników 60-tek, a Panasonic nic z tym fantem nie zrobił. Nie wiem czy nowi użytkownicy 80-tek nie będą mieli również problemów i czy tą niedogodność skorygowano.
 

stereoman

New member
F_R_A_N_E_K napisał:
...czy tą niedogodność skorygowano...

Tą niedogodność likwiduje się poprzez wciśnięcie 1 raz 1 przycisku:D

Ja nie oczekuję, że mój Panasik będzie mi prał skarpetki:p

vilis
pytanie dobre, tylko ja taki wredny czasami jestem;)

pzdr
 
A właśnie ja na to czekam, bo jest to strasznie denerwujące, a pilota od TV właśnie do tego tylko używam i odkładam na bok sterując całym sprzętem pilotem od nagrywarki.

Mam stary model amplitunera, który po włączeniu i wyłączeniu pozostaje na tym samym źródle sygnału i skarpetek nie pierze........
 
Vilis, właśnie byłem wczoraj u kolesia co ma PY70 i mogę Cię tylko zmartwić, że niestety dopiero w serii PY nie ma z tym problemu. Wybrane źródło po wyłączeniu i włączeniu TV pozostaje.
 
Do góry