Panasonic nie dla PS3??

dar767

New member
Witam zakupilem z 2dni temu panasonica TX-32LMD70A oraz PS3 i niemoge za zadne skarby odtwarzac sygnalu w HD probowalem juz patentu z przytrzymywaniem Powera w PS3 przez 5s ( zeby resetowac ustawienia konsoli) ostatnio podlonczylem nawet na normalny kabel i jedyne co zrobilem to przekierowalem Audio na HDMI i dzwiek z AV znikl przelonczylem na kanal HDMI i dzwieku tez niema. Czytalem wmiare pozytywne opinie na temat telewizora sprzedawca mowil o bezproblemowej wspolpracy z PS3 a tu pierwszy Telewizor HD i jak narazie sciana:) Udalo mi sie moze na jakies 60sekund odpalic na kanale HDMI 2 ale telewizor przeskakiwal jak glupi z 16:9 na Wide. Prosze o jakies wskazowki i Dziekuje za poswiecony czas :)
 

rpa

New member
Na początek ciekawi mnie gdzie zakupiłeś ten tv,bo to sprzet nie na rynek Polski, chyba że jesteś za granicą. Mamy model TX-32LM70P. Spróbuj podpiąć może Xboxa 360 z HDMI ;). Najlepiej jak weźmiesz swoją PS3 do sklepu i podepniesz do innej sztuki TV, to się sprawa zaraz wyjaśni.
 

dar767

New member
No wiec sprawa juz jest rozwiazana Telewizor cos niebardzo dziala na dniach jade wymienic na nowa sztuke, mam nadzieje sprawna.
P.S. Telewizor kupilem w UK
 
Do góry