Panasonic seria PV80 i PV8

sowa4

New member
taaa, zobaczymy ale niepredko
panasonic polska twierdzi ze kwiecien/maj czyli w czerwcu;]

choc jak zobaczylem "czeska" cene bylem/jestem gotowy na wyjazd
do poludniowych sasiadow- zeby tylko wiecej informacji np. gdzie?
i jeszcze specyfikacje tech nowych modeli
 

cactus

New member
cena bardzo dziwna... az mi się nie chce wierzyc ile to by było na polskie
i to w dodatku cena na oficjalnej stronie Panasonica - wystarczy sprawdzic jak te ceny mają sie u nas do sklepów internetowych

az świeżbi, zeby przekroczyc nieisteniejaca granice i zobaczyc to cudo na własne oczy

jak jest w takim przypadku z gwarancją ? domyslam się, ze w razie czego tę sama granice trzeba przekroczyc w drodze do serwisu ?
 

sowa4

New member
z infolini panasonic polska:
jesli jest dowod zakupu i podbita gwarancja nie ma problemu
na naprawe u nas-bez wzgledu na kraj zakupu,
jedyne zastrzezenie ze moze to trwac dluzej niz standardowo ze wzgledu na dostepnosc czesci do modeli, ktorych u nas jeszcze nie ma / oficjalnie nie ma

osobiscie za cene czeskeigo panasa gotow jestem wybrac sie na czeskie piwo - tylko nie moge znalezc miejsca w czeskim kraju/czeskim internecie;] gdzie owa cena funkcjonuje
zreszta jest wyraznie napisane ze "luty2008" - zawsze to jeszcze 11 dni
 

markiz

New member
Panas 80

W najnowszym audiovideo,jest wzmianka,że nowe modele będą miały THX-a,dlatego FULL HD nie będzie potrzebny.I to nie o dzwięk chodzi,a o wizje moi drodzy-więc szacuneczek dla specjalistów z Japonii.Lukas byle komu nie rozdaje certyfikatów.Pozdrawiam i czekam na te telewizory,mając nadzieję,że będą tanie.
 

kavoo

New member
markiz napisał:
[...]że nowe modele będą miały THX-a, dlatego FULL HD nie będzie potrzebny.
Moglbys rozwinac ta wyboldowana mysl? Bo zaciekawila mnie ona niezmiernie...

A tak na marginesie to - z tego, co pamietam - certyfikat THX beda mialy topowe modele tej generacji, czyli linia oznaczona jako 850 (to ta linia z designem frontu w postaci jednolitej szklanej tafli). W liniach 80/85 zadnego THX nie bedzie.
 
Ostatnia edycja:

Mabri

New member
Niestety THX nie zastąpi full hd :D
Dźwięk w tv interesuje mnie mniej niż średnio a ważniejsze są dla mnie kwestie związane z obrazem. Co nam przyniesie G11?
To, że odpuszczono sobie na razie problem energooszczędności pokazują parametry poboru mocy:
TH-50PZ85U - 690 W
TH-50PY700 - 561 W.
 

aldam

New member
oto info z panasonic Polsla

Witamy! Uprzejmie informujemy, że na chwile obecną nie planujemy dystrybucji poniższego modelu. Z poważaniem, Info / Panasonic Polska
 

krzys128

New member
sowa4 napisał:
Czesi mailuja, ze mozna bedzie kupic w " ...june , i hope":p

tyle jesli chodzi o rzetelne info???

Z tego co czytam na czeskiej grupie (http://www.tvfreak.cz/forum/showthread.php?t=12132) o tych panasach to powinny byc dostepne wczesniej niz w czerwcu. No ale teraz mam inne pytanie.
Ja owszem mieszkam w czechach i cakiem serio podchodze do sprawy zakupu go tutaj i przywiezienia dla rodzicow do polski tylko jak to bedzie z menu - podejrzewam ze bedzie po czesku. Czy myslicie ze jest mozliwosc zmiany (wgrania??) jezyka angielskiego czy polskiego ??

ps.
Z innych newsow z tej grupy do konca tygodnia na czeskich stronach panasonica powinny byc pelne informacje o wszystkich nowych modelach i cenach w czechach.

KP>
 

sowa4

New member
no to nie wiem jak inni ale ja
licze bardzo na Ciebie <krzys128 > i info z pierwszej polsko/czeskiej reki:)

moze :hmm: razem na zakupy?-toz to prawie hurt ;) bedzie
:D ponegocjujemy
 

krzys128

New member
Nie wiem czy mnie nie przeceniasz ale tak, bede trzymac reke na pulsie. Poki co jeszcze po poludniu na stronie czeskiej bylo info o 42px80 a teraz ... juz po nim sladu nie ma - znaczy cos kombinuja :)


ps.
moje pytanie w sprawie jezyka menu jest dalej aktualne

KP>
 

sowa4

New member
fajnie, dzieki:eek:k:

co do menu- nie sadzisz ze najlogiczniej bedzie zalozyc
ze poza czeskim znajdzie przynajmniej angielski?a moze i pare innych,
jednojezykowe menu byloby, wedlug mnie, "kastrowaniem":rolleyes:
 

Sansei6

Member
Bez reklam
Czyli jak to się ma do poprzednika, duża różnica, warto czekać?
Jest porównanie z Pioneerem? Np z Pioneer pdp-428xd ?
 

endrjub

New member
To, że na rynku, już są to wiem, ale chodziło mi raczej o to, że skoro pojawiły sie za miedzą (czyt. w Czechach), to i u nas niedługo sie pojawią. Mimo, że Panasonic Polska oficjalnie zaprzecza planom wprowadzenia tych modeli. Ale prawa rynkowe są nieubłagane i już niedługo pewnie pojawią się na półkach w naszych sklepach :)
 

ArtS007

New member
Bez reklam
One są najprawdopodobniej produkowane w Czechach, więc tam mogą pojawić się szybciej. Panasonic Polska nie potwierdza, gdyż zbyt wczesne potwierdzanie prowadzi później do setek telefonów w sprawie telewizorów, które już miały być, a jeszcze ich nie ma. Wystarczy sięgnąć do starych wątków, aby się o tym przekonać.

ArtS :)
 
Do góry