Panasonic seria PV80 i PV8

ArtS007

New member
Bez reklam
Siódma seria pojawiła się u nas w zeszłym roku w marcu. Podobnie było z serią szóstą. Pojawiła się u nas w marcu 2006 roku. Więc zawsze jest nadzieja.

ArtS :)
 

PanMik

New member
Zdziwienie pozytywne

Jestem zdziwiony, że w nowej serii Panasonic nie idzie w Full HD. Przekonuje mnie to coraz bardziej że nie tylko rozdzielczość ma znaczenie, którą marketing pozostałych producentów zdecydowanie podkreśla. Tutaj Panasonic będzie chyba stawiała na inne elementy, co jest dość ryzykowne, ale dla "uświadomionych" klientów dość logiczne. Ciekawe jak im się to uda.
Pozdrawiam
 

PanMik

New member
elementy

Na inne ;)

Na kontrast, funkcje dodatkowe, ethernet, i różne inne parametry których jeszcze nie znamy ale wkrótce z pewnością będziemy przekonani, że są one "kluczowe". :)

Pozdrawiam
 

Sansei6

Member
Bez reklam
Oki to czekamy i chętnie się dowiemy o tych nowościach i jak się spisują jak już będzie wiadomo coś więcej ;)
 

BitTornado

New member
Panasonic to [SIZE=-1]już[/SIZE] jest [SIZE=-1]porażka[/SIZE] ,znowu [SIZE=-1]się [/SIZE]zacznie [SIZE=-1] jakieś[/SIZE] linie pionowe albo purpurowe [SIZE=-1]węże[/SIZE] itd,to jest wszystko bez sensu rzeby [SIZE=-1]kupić[/SIZE] tv za [SIZE=-1]grubą kasiore[/SIZE] a on [SIZE=-1]cały[/SIZE] czas sie psuje masakra,mam do dzis stary kineskopowy tv Philipsa [SIZE=-1]już[/SIZE] 12 lat i ani raz [SIZE=-1]się[/SIZE] nie [SIZE=-1]popsuł[/SIZE],a Panasa dopiero mam rok i [SIZE=-1]już[/SIZE][SIZE=-1] się[/SIZE] [SIZE=-1]popsuł[/SIZE] drugi raz szlak mnie trafia, niewierze [SIZE=-1]ż[/SIZE]e ta nowa seria [SIZE=-1]coś [/SIZE] zmieni znowu [SIZE=-1]się[/SIZE] zacznie linie [SIZE=-1]węże[/SIZE] itd. :(

start_teaser_viera_tv-spot.jpg

A tak jestem na panasa wk......y
 
Ostatnia edycja:

c-kasky

New member
Uwazam , ze problem owych pionowych węży moglby zostac w koncu zauwazony jako problem i oczywiscie poprawiony w nowej serii bo wg mnie wszystko jak dotąd sprowadza sie do stereotypu: "ten typ tak ma"
Póki co stwierdzam iż każdy model plazmy panasonica (wielogodzinne obserwacje sklepowe) jak dotąd pokazuje nam w ten sposob obraz wywołując czsem śmiech gdy obok jakis stary Philips z sinozieloną czernia "ładniej świeci" .
 

sowa4

New member
witam
jak "czytac" oznaczenia modeli?
th-42px ??
np.
U-?
E-?

roznice z wejsciami?

dzieki
pzdrw
 
Ostatnia edycja:

Sansei6

Member
Bez reklam
Zobaczymy jeszcze jak to będzie wyglądać u nas ,a le taka cena to chyba jakiś haczyk, może czegoś nie mają czy jak? To chyba nie ogólna tendencja zniżkowa plazm? A może jednak u nas będą kosztowały "normalnie" czyli znacznie drożej niż wynika z przeliczeń ceny, jak niemal zwykle...
 
Do góry