50pv7p?

rees

Member
Witajcie,

Zastanawiam sie nad tym modelem - tani i ... - no wlasnie, fajny, kiepski?
Przekopalem forum i zadnych opinii o tym modelu nie znalazlem. W glownym forum Plazmy zadalem pytanie i nie doczekalem sie zadnej odpowiedzi.
Czy ktos cos wie i pomoze mi?
 

zbynio81

Member
kupiłem jednak model PANASONIC 42 PV7 to samo (poza wielkością) co 50 cali.
I NIE ŻAŁUJĘ.
czytałem multum postów jednak design to nie wszystko. widziałem oba modele PV7 i PV70 obok siebie w obrazie nie widzialem zadnej roznicy przy ustwieniach na MAX (a 500zł w kieszeni) :wink: jedno wejscie HDMI wystarczy a jezeli nie to sa juz rozdzielacze od 50 Zł. NARZECZONA BYŁA ZA modelem SAMSUNG q91 wiadomo czemu-najładniejsza obudowa. Jednak co PANASONIC TO PANASONIC-czołówka ścisła wśród plazm.
KUPIŁEM ZA 3200zł i JESTEM ZADOWOLONY. Ustawienia na początku mam na 40% a obraz i tak jest piekny. Do tego PLAYSTATION 3 na hdmi POWALA :krol:

KUP I NIE ZASTANAWIAJ SIĘ. POZATYM DZIWNYM TRAFEM TO NA MODELACH 70P PO JAKIMS CZASIE POJAWIAJA SIE PASKI. O INNYCH W TAK PRZERAZAJACEJ LICZBIE NIE SLYSZALEM CO O 70P.
 

jak30

Member
Ja również kupiłem PV7 42 .Porównywałem z PV70 i nie było żadnych różnic.Mam go już 5 miesiecy i obraz naprawdę super ,zarowno z kablowki jak i cyfry.Jeżeli nie jest istotna iloś wejśc to nawet nie ma się co zastanawiac.
 

rees

Member
dzieki wieikie za odpowiedzi.
A jka trzeba dbac o plazmy - mam na mysli wszystkie te historie o wypalaniu / powidokach itp itd. do tej pory mialem LCD i RPTV...
 

zbynio81

Member
wedłóg zalecen na forum uzywam ustawien nastepujących przez przynajmniej 200godzi celem dotarcia:
wszystko na 50% kolor jasnosc itp. unikanie wyswietlania logo przez te 200 godzin czyli elementow stalych (unikaznie za pomoca opcji ZOOM1). te telewizory i tak maja zabezpieczenia przed wypalaniem. jednak sadze ze troche to przesadzone (elementy stałe)jezeli uzywasz tv mniej niz 4 godziny dziennie. ale lepiej nie ryzykowac swoim sprzetem. w sklepie mowili ze docieranie nie jest potrzebne ale te CIOŁKI mniej wiedzą na temat telewizorów niz moja BABCIA:mrgreen: jak ogladam DVD to i tak uzywam obrazu bez paskow- w koncu to panoramiczny obraz:krol:

co do kontrastu i kolorow to nie zamierzam ich zmieniac na wiecej niz 50%--powód---BO DLA MNIE I TAK JEST OBRAZ SUPER!!!!!!:krol:
 

jak30

Member
Do 300 godzin ustawienia na 50 %,obecnie uzywam w zależnosci od jakosci programu, ale jest faktem,że nawet ustawiemnioa do 50 procent daja barsdzo dobra jakośc.Obecnie mam ponad 800 godzin przebiegu i nie ma żadnych problemów z duchami itp. a dużo ogladam tvn24.
 
Do góry