PV700 vs. Samsung PS42Q96HD

ZIBIT

New member
Przymierzam się do zakupu plazmy i opierając się m.in. na opiniach forumowiczów prawie zdecydowałem się na Panasonica TH-42PV700P, ale kilka dni temu natknąłem się na artykuł w poradniku "Płaskie ekrany i projektory" w znacznej części odwołujący się artykułu w "Audio video"
http://www.av.com.pl/index.php?art=450. Jest tam porównanie trzech modeli 42" tj. Pioneera (bezkonkurencyjny jakościowo i cenowo) oraz Panasonica i Samsunga. Porównanie dotyczy PV70, który z tej trójki wypada najsłabiej. Prawdę mówiąc byłem zadziwiony wysoką oceną Samsunga m.in. (w odróżnieniu od Panasonica) wszechstronnymi możliwościami regulacji obrazu. Ostatecznie Pioneer w tym teście uzyskał 94%, Samsung 86% a Panasonic 80%. I teraz oczywiście pojawił mi się problem: jak w stosunku do tego Samsunga wygląda PV700, który bądź co bądź jest nowszym modelem niż porównywany PV70 ? Proszę o Wasze opinie w tym względzie. Pzdr.
 

Mabri

New member
ZIBIT - jeżeli już przytaczasz liczby, to można je zinterpretować np. w taki sposób - Pioneer jest droższy od Panasonica o 100% a lepszy tylko o 14%.
 
Do góry