Licznik włączeń. PV7

zbynio81

Member
No i mam proble. nie moge tego za nic włączyć. Czytalem ze trzeba sciszyc na telewizorze a potem wcisnać 3Xzero na pilocie. I nic!!!!!
Pomóżcie! Mam model najnowszy z grudnia 2007r-Moze to dlatego, nie moge w ten sposób dokonać sprawdzenia.
 

Jarod

New member
1000 razy juz bylo na forum i dziala wiem bo mam pv7 i uskutecznialem to wczoraj
Trzymasz sciszanie i naciskasz 3x 0
 

zbynio81

Member
Dzieki za pomoc a te 1000 razy-nie przesadzaj. Jedynie TY napisales ze trzeba przytrzymac ściszanie-i tu byl problem, pozostali, ktorych znalazlem pisali o naciśnięciu-a to duza różnica:)

Jeszcze raz wielkie dzieki.
 

abey

New member
czy jest mozliwe zeby licznik byl w jakis sposob zablokowany? probowalem 20 razy i nic :-/
moze cos zle klikam na tym pilocie?
 

Jarod

New member
zbynio81 napisał:
Dzieki za pomoc a te 1000 razy-nie przesadzaj. Jedynie TY napisales ze trzeba przytrzymac ściszanie-i tu byl problem, pozostali, ktorych znalazlem pisali o naciśnięciu-a to duza różnica:)

Jeszcze raz wielkie dzieki.

Jakbyś przeczytał wątek o pv70, te jedyne 200-ileś tam stron to byś wiedział :grin: . MI się udało przebrnąć no, ale wiem, że to nie proste...
 

PanMik

New member
licznik

Licznik działa, ale u mnie zadziałał dopiero jak użyłem ściszania na TV i "0" na pilocie. Ściszanie na pilocie nie powodowało włączenia tego ekranu.
Czyli:
F na TV
- na TV + 000 na pilocie.

Tak to zadziałało u mnie. Na pilocie od PV7 nie ma klawisza "F" o którym ktoś gdzieś pisał.
Pozdrawiam
 

deha

New member
a czy jest gdzies opis co oznaczaja posczególne pozycje w menu serwisowym chodzi mi o ostatnie dwie pozycje mam 959:45 oraz 511 co to oznacza?
 

shinobi1

New member
pierwsza to ilość przepracowanych godzin (po dwukropku minuty), druga opcja to liczba uruchomień tv
 
Ostatnia edycja:
Do góry