Panasonic 37 LZ70 - smuży czy nie smuży , oto jest pytanie?

Liteon

New member
Witam.
Jestem już prawie zdecydowany na zakup modelu jak w tytule, ale nie daje mi spokoju sprawa ewentualnego smużenia. Jak wiadomo model ten nie posiada układu 100 hz tak jak np. słynny 32-calowy LX 70P, a opinie odnośnie jego ewentualnego smużenia są podzielone. Zwracam się zatem do szczęśliwych posiadaczy tego modelu z zapytaniem jak to wychodzi w "praniu", w normalnym codziennym oglądaniu relacji sportowych, szybkich scen w filmach itp, a nie w statycznych testach. I czy może przy okazji codziennego użytkowania wyszły na jaw jakieś inne ewentualne wady tego modelu ? Z góry dziękuję za odpowiedzi, opinie i spostrzeżenia :) Pozdrawiam
 

Liteon

New member
Hmmm, albo mam pecha i nikt z użytkowników tego modelu do tej pory nie pojawił się jeszcze na portalu, albo dla wszystkich jest to sprawa oczywista. Szkoda tylko,że opinie wynajdywane przeze mnie w różnych wątkach dotyczące smużenia akurat w tym modelu są tak podzielone i niejednoznaczne :(
 

darcun

New member
Bez reklam
Witam!

Ci co są zadowoleni z 37 LZ70,to już na forum rzadko zaglądają.A wszyscy Ci,którzy może są mniej zadowoleni z tego odbiornika wolą nie zabierać głosu.
Tak mi się przynajmiej wydaje,gdyż i ja oczekuję na wszelkie informacje o tym tv,zarówno na dobre jak i na te trochę gorsze.
Liteon- myślę,że w końcu coś napiszą.
Pozdrawiam wszystkich użytkowników tv Panasonic 37 LZ70.:eek:k:
 

bobik007

New member
Bez reklam
z tego co mówił mi kiki i sam zaobserwowałem z użytkowania tego tv to lz nie smuży.jeśli chodzi o sam tv, jest to bardzo dobry lcd. świetnie sprawuje się w dzień, troszkę słabiej w nocy (słabsza czerń), bardzo dobrze sprawdza się w sd, hd wiadomo bajka,mam trochę zdjęć zrobionych z działania samego tv, jak chcecie mogę wrzucić na jakiegoś uploada...
 

Liteon

New member
bobik007 napisał:
z tego co mówił mi kiki i sam zaobserwowałem z użytkowania tego tv to lz nie smuży.jeśli chodzi o sam tv, jest to bardzo dobry lcd. świetnie sprawuje się w dzień, troszkę słabiej w nocy (słabsza czerń), bardzo dobrze sprawdza się w sd, hd wiadomo bajka,mam trochę zdjęć zrobionych z działania samego tv, jak chcecie mogę wrzucić na jakiegoś uploada...

Wreszcie jakieś konkretne spostrzeżenia :))) Dzięki :) Zdjątka mile widziane :))) Myślałem też o Toshibie 37 Z3030 ale jednak kąty i odbiór SD słabszy a póki co na taki będę jeszcze przez jakiś czas skazany. No i cena obecnie ponad 1000 zł większa .
 

karoo

New member
Foty- bardzo dobre.

Ps.Do jakiego dekodera masz podłączony telewizor(i jakim kablem)???
 
Ostatnia edycja:

crupa

New member
Witam,mam ten telwizor od miesiaca,kupilem go przed Swietami,na poczatku nie bylem zbytnio zadowolony,pisalem zreszta kilka postow na ten temat.Wczoraj zmienilem jednak ustawienia na dekoderze Polsatu i jestem z niego teraz bardzo zadowolony.Ogladalem final siatkowki i nie bylo smurzenia co mnie wreszcie zadowolilo.Wylaczylem opcje sterowania kolorami bo wydaje mi sie ze ona jest odpowiedzialna za smuzenie,ktore mnie wczesniej denerwowalo(myslalem ze byly to kable).Zastanawialem sie nad 32LX700p ale wybralem LZ ze wzgledu na rozmiar.37 cali jest znacznie lepsze.Generalnie jestem zadowolony,bardzo fajny jest czytnik kart sd,prosto z aparatu i bez zbednych kabli mozna ogladac zdjecia.Reasumujac,uwazam,ze mimo ze ten telewizor nie ma 100hz i tak swieci bardzo dobrze,duzym plusem sa katy(nie ma konkurencji) obraz zupelnie sie nie zmienia.
 

crupa

New member
nie wiem na co mam zwracac uwage przy napisach ale nie widze roznicy miedzy telewizorem kineskopowym a lcd (przynajmniej w tym telewizorze)
 

GLOBUS74

New member
Ustawienie Tx37lz70p

Witam!
A Jak Ustawiliście Poszczeglne Opcje W Ustawieniach Obrazu? Np.balans Bieli, Rodzaj Obrazu, Jasnośc, Kontrast , Sterowanie Kolorami I Kilka Innych? Proszę O Napisanie Jesli Mozecie!
Dziekuje
 

jasmina44

New member
witam. od wczoraj jestem posiadaczka panasonica 37LZ70. długo sie zastanawialismy z narzeczonym na jaki telewizorek sie zdecydowac i w koncu nasz wybor padl na ten model. narazie sprawdzilismy go na sygnale analogowym z kablowki i jestem zadowolona. wkrotce zmieniamy kablowke na cyfrowa, wiec napewno komfort ogladania jeszcze sie zwiekszy.
 

jasmina44

New member
witam. od wczoraj jestem posiadaczka panasonica 37LZ70. długo sie zastanawialismy z narzeczonym na jaki telewizorek sie zdecydowac i w koncu nasz wybor padl na ten model. narazie sprawdzilismy go na sygnale analogowym z kablowki i jestem zadowolona. wkrotce zmieniamy kablowke na cyfrowa, wiec napewno komfort ogladania jeszcze sie zwiekszy.
 
Do góry