37PV7 i Komputer

aeste

New member
Witam!

Czy ktoś podlączał kompa do tytułowego panasonica którymś z poniższych sposobów i może pochwalić się wynikami ??


1. S-video (komp) -> EURO (tv)
2. DVI (komp) -> HDMI (tv)

Bardziej mnie interesuje pierwsze rozwiązanie, gdyż HDMI wtedy można zostawić sobie do "wyższych" celów

Jaka jest jakość obrazu ?

Podejrzewam, że chcąc mieć takiego TVka jako drugi monitor (ikony, dobra rozdziałka i ładny obraz) przy Geforsie to jednak trzeba dołożyć do PV70 ?!
jeżeli jestem w błędzie i taki efekt można uzyskać w 37PV7 to napiszcie :)

Dzięki, pozdrawiam
 

matias2004

New member
Zgodze sie w 100 proc.
W tym tv zastosowali jesli chodzi o wejscia rgb lub s-video ziemniaki zamiast kondensatorow , jakosc jest fatalna.
Tylko component lub hdmi daje to co chcemy.
Dlatego lepiej sie rozgladnac za pv70 , bo ma 2 hdmi.
Z reszta pomalowana na czarno obudowa starej generacji nie jest za piekna, no chyba ze w promocji za 2999.
 

nasir77

New member
Witam serdecznie!
Widzę, że jest tu sporo osób znających się na temacie dot. plazm. Mam następujące pytanie: CZy plazmę 37pv7 da się podłączyć do laptopa? (zeby puszczać sobie np. filmy w rmvb). Pytam bo jedni piszą, że można, inni, że nie. CZy to zależy od tego, że model ten posiada tylko jedno HDMI? A co jakbym zakupił rozgałęznik?
Chce zakupić ten model i zależy mi na odpowiedzi...

Z góry dziekuję za udzieloną pomoc:)))
 

pado

New member
ja podłączam 42pv7 do laptopa poprzez SVHS (laptop)>>>EURO w TV. Obraz do ogladania filmów jest ok i nie ma co narzekac.
 
Do góry