panas 42" pv 700 p - koniec serii??

bravado2900

New member
Witajcie,

dzisiaj w saturnie koleś mi powiedział, że już nie kupię nowego pv700p 42" ponieważ panasonic już tej serii nie produkuje, bo właściwie weszła już seria py i pv odeszło w zapomnienie?? Czy to możliwe?? Brzmi trochę jak brednia, ale kto wie... Czy ktoś ma jakieś newsy na ten temat??

p.s. czy znacie jakiś sklep, w którym byłby taki panasonic do wyjęcia?? tylko nówka sztuka, nie biegana, bo nie mam ochoty nabijać komuś kieszeni za zużyty telewizor :) Czytałem trochę to forum i wydaje mi się, że KIKI jest tu specem (szacunek i powitanie). Kiki, masz taki plazmik na stanie??

p.s. Kiki, nie wiem, czy pamiętasz, ale jakiś czas temu dzwonił do Ciebie mój kumpel i męczył Cię pytaniami o Hitachi; obaj już oddaliśmy nasze plazmy i dostaliśmy kasę z powrotem, więc skończyło się całkiem dobrze; dzięki za pomoc w postępowaniu ze sklepem...
 

bravado2900

New member
cholera, niestety po przeczytaniu wątku o agito.pl i różnych oszustwach sklepów internetowych i przesyłkach na odległość trochę spękałem i nie wiem, czy chcę ryzykować przesyłkę tak dużego gabarytowo asortymentu... co o tym myślicie?? czy ktoś kupował w tym sklepie plazmę na odległość??
 

motobartcompany

New member
Nie przesadzaj, że 42 calowa plazma jest tak strasznie duża;) masz rózne opinie na temat sklepów, bez problemu, można znaleźć ten godny zaufania.
Prawo jest takie, że masz praktycznie 100% ochrone.Sprawdzony sklep- Kurier- paczka ubezpieczona-pobranie = 100% pewność.

PV700 bez problemowo kupisz w torres.pl
 

bravado2900

New member
gdyby rzeczywiście było tak jak piszesz, to problemy takiej jak z agito i innymi sklepami by nie istniały :) i ludzi wożących się po uokikach i innych pihach też by nie było :) niestety, nie wszystko jest takie 100%
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Panasonic Pv 700 są w sprzedaży - ale na Twoim miejscu mając już tyle doświadczenia wybrałbym Pioneera . Spełnią się marzenia a skończą się kłopoty :D
 

broniu63

New member
Witam.Wczoraj i ja stałem sie posiadaczem PV 700.Dla mnie na razie najważniejsze że ma licznik uruchomien i czasu pracy na 0.
 
Do góry