Kiedy następca serii PV7p ?

4pac

New member
Witam
Ten model jest zdaje sie od marca na rynku. Mam na niego chrapkę ale zastanawiam sie czy nie poczekać na następcę...
Na angielskiej stronie są już jakieś modele PX...
pozdr
 
Ostatnia edycja:

broniu63

New member
4pac napisał:
Witam
Ten model jest zdaje sie od marca na rynku. Mam na niego chrapkę ale zastanawiam sie czy nie poczekać na następcę...
Na angielskiej stronie są już jakieś modele PX...
pozdr
Witam.Nastepcą PV7 jest PY7.Modele PX nie są przeznaczone na nasz rynek.Jeśli sie nie myle PX mają wbudowany tuner naziemnej tv cyfrowej,która u nas jest w powijakach.
 

4pac

New member
broniu63 napisał:
Witam.Nastepcą PV7 jest PY7.Modele PX nie są przeznaczone na nasz rynek.Jeśli sie nie myle PX mają wbudowany tuner naziemnej tv cyfrowej,która u nas jest w powijakach.

Chyba nie do końca. PY to full HD i nie zastępuje PV jako takiego.
Zresztą PY nie występuje w wersji 37' bo za mały panel na full hd. Mnie chodziło o to czy juz wiadomo co będzie zamiast np 37PV...
Z PX to chyba faktycznie jest tak jak napisałeś..
 

broniu63

New member
4pac napisał:
Chyba nie do końca. PY to full HD i nie zastępuje PV jako takiego.
Zresztą PY nie występuje w wersji 37' bo za mały panel na full hd. Mnie chodziło o to czy juz wiadomo co będzie zamiast np 37PV...
Z PX to chyba faktycznie jest tak jak napisałeś..
Myśle ze jednak ja mam racje.Dlaczego?Podejrzewam że panasonic następne modele bedzie wypuszczał już tylko full HD.Pomalutku ten format staje sie normą.Jednak zgadzam sie ze mniejsze panele ponizej 42 cali mogą byc jeszcze HD ready.Oczywiście to zależy od polityki firmy i całkiem pewny tego nie jestem.
 

jtd

New member
Bez reklam
Czyli nowe panasoniki z serii 8 beda wygladaly troche "samsungowato" i szkoda, ze troche ramki nie odchudzili.

ces-image-plasma-th-46pz800_sm.jpg
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Dziś nad ranem będą pierwsze zdjęcia plazmy Panasonica . Podobno na żywo prezentuje się bardzo , bardzo dobrze.
 
Do góry