LX70P kontra R3500

Tituf

New member
Pomóżcie-tv będzie przeznaczony gł.do kablówki SD,trochę DVD ,sporadycznie komputer...Pokój 4x3,5m średnio słoneczny.Zawęziłem wybór do w/w ale może jeszcze uwzględnić JVC P80?!! Za podpowiedzi-dzięki!
 

WuMike

New member
Bez reklam
JVC jest sporo drozszy, Toshiba rowniez. Czy warto doplacac? Chyba jednak nie, wiec moim typem (jezeli chcesz dodatkowo zalezy Tobie na ogladaniu nie tylko na wprost) jest Panasonic LX70.
 

WuMike

New member
Bez reklam
Moj blad. Porownalem z wersja 37". Rzeczywiscie, LX70 oraz R3500 to podobny rzad cen. Wszystkie maja 100Hz, kazdy posiada swoje zalety i wady, chociaz JVC chyba jednak najmniej...
 

Tituf

New member
R3500PG posiada podobno matrycę 120 Hz.Może ktoś oświecić laika-jaki jest zysk z tej matrycy porównując do 100 Hz...Pewnie większy pobór prądu ale czy wzrost również jakości (odświerzanie obrazu?)-podobno nie ma głupich pytań!
 

robert_

New member
moja rada porównaj dwa modele w domu przy tym samym sygnale. nie wiem ile to kosztuje ale ........ napewno nie będziesz sobie potem pluł w brode ze nie wybrałeś .................. czerwonej lub niebieskiej tabletki :))
 

rob75

New member
Tituf miałem podobny dylemat 2 mies.Mam podobne warunki i porównywałem
obydwa modele.Tośka lepiej wyglądała na sd wiec to zadecydowało,bo na
hd obydwa dają świetnie.A i przy tych warunkach radze zostać przy 32``,
ja zrozumiałem jak zobaczyłem 40`` w podobnych warunkach.Nie ma co sie chełpić na >niż 32``.Jest wystarczająco do latania po ekranie a na wiekszym to te rozmycia sa bardziej widoczne i takie tam-subiektywnie,ale po przeżyciach.
 
Do góry