Docieranie plazmy 42 PY70

steel77

New member
Jak nastawić wszystkie kontrasty w Panasonicu 42 PY70 aby ukiknąć powidoków itp?
Proszę o dokładne wskazówki.Pozdrawiam.
 

michalgti

New member
Witam! Ja ustawiłem na tryb kinowy i troche zmniejszyłem kontrast.Innych parametrów nie ruszałem.Mam tak od tygodnia.Ogladam głównie tvn i polsat. Powidoków żadnych nie widziałem do tej pory.Pooglądam tak jeszcze ze 100 godzin i dopasuje do moich potrzeb. Chyba taki okres przejściowy starczy?
 

BadBoy80

New member
Witam.. ten temat nie dotyczy modelu PY70.. węże, powidoki, duszki, docieranie to już przeszłość. Proponuję ustawić tv tak jak komu wygodnie i nie przejmować się docieraniem. Sam na początku byłem przekonany, że konieczne jest docieranie, ostateczne wątpliwości rozwiał sprzedawca, który testował ten model jak się tylko pojawił i stwierdził, że tego modelu nie trzeba docierać i nie zostają żadne powidoki i inne rzeczy, oczywiście wszystko trzeba sprawdzić na własnej skórze i mogę tylko potwierdzić słowa sprzedawcy i opinie innych.. Sprzęt jest pierwsza klasa..
 

Jarod

New member
Jak się normalnie ogląda to nic nie będzie ojciec w swoim to chyba 45eh czy jakoś tak od 1 godziny ustawił sobie dynamiczny wszystko przesterował aż brzydko, ale jemu się kolorki podobały. Czasem przy zmianach programów coś widziałem, ale po chwili na innym programie znikało
 
Do góry