PANASONIC 42 PY 70 a 42 PZ70

steel77

New member
Cześć Wszystkim!!!Jak wejść w menu serwisowe Panasonic Plazmy 42 PY70?
Który telewizor jest lepszy 42 PZ70 czy 42 PY70?
Jak jest z tym PZ70 i gwarancją na Polskę.Na stronie Panasonica podają tylko
plazmę PY70.Proszę o konkretne odpowiedzi.
 

BadBoy80

New member
Witam.. na temat gwarancji proponuję poczytać na stronie Panasonic, podstawą gwarancji jest faktura Vat lub paragon.. PY70 to to samo co PZ70 z tym , że PZ jest na rynek niemiecki a PY na rynek polski..
Mnie wczoraj udało się zakupić PY70 i jak narazię biorę się za testowanie, nie mam pojęcia jak wejść do menu serwisowego, może ktoś się wypowie, jednak ja nie musiałem sprawdzać przebiegu telewizora, był zapakowany oryginalnie i nie ma możliwości, żeby był otwierany.. pozdrawiam
 

lyskam

Klub HDTV.com.pl
vip
Pz / Py 70

PZ ma dodatkowo tuner cyfr - poza tym to te same TV.
Menu serwis, przycisnac i trzymac -/V na TV jednoczesnie wciskac 3razy 0. Oba tv maja gwarancje europejska czyli teoretycznie mozna ja realizowac w Polsce. Jednak w praktyce moze sie to okazac inaczej.
 

BadBoy80

New member
Witam.. co do tunera to nie mam pojęcia, natomiast wejście do menu serwisowego potwierdzam, przed chwilą sprawdzałem i działa.. pozdrawiam
 

michalgti

New member
Menu serwisowe

Witam.jakoś nie rozumiem jak w to menu wejsć. jakie klawisze trzeba przytrzymać? Od głośności ;-)....... Jakos mi to nie wychodzi.:???:
 

BadBoy80

New member
Witam.. należy otworzyć klapkę z boku ekranu po prawej stronie telewizora, przytrzymać trzeci od góry przycisk czyli -/V oraz rownocześnie trzy razy 0 na pilocie. Menu wyskoczy w lewym górnym rogu ekranu.. pozdrawiam
 
Do góry