TX-32LE7P/32LC51/le32s81b

jaaras

New member
Temat zakładam w tym podforum bo jestem najbliżej Panasonica. Ogólnie zakładam przedział cenowy tych modeli - czyli 2500-2700. Proste - nigdzie nie znalazłem czasu reakcji tego Panasonica, LG też mi odpowiada ze względu na wygląd zewnętrzny, natomiast Samsung ma najgorszy wygląd, ale ma PIP :). Potrzebuję prostej rady - czytałem sporo o tym Panasonicu i różne opinie znalazłem, szczególnie od ludzi wymagających. O mnie wystarczy powiedzieć, że siedzę na 21 calowym CRT firmy Gaertz:] od 10 lat. Generalnie zależy mi by był to 32".

pozdrawiam, z góry dziękuję za przychylne potraktowanie moich wątpliwości i nie plucie na mnie za to że zakładam wielomarkowy temat ;)
 

artik213

New member
Na czas reakcji matrycy też nie można patrzeć pod takim kątem ,gdyż każda firma podaje go według własnego uznania.Telezwizory panasonica może mają i 6ms ale przez wiekszosc czasu mogą pracować w 8ms lub nawet 16
 

jaaras

New member
Skoro czas reakcji jest z dupy, podobnie kontrast też nie zmierzalny to na co patrzeć? na to jak wygląda i "świeci" w sklepie? każdy przecież zrobi tak by się prezentował jak najlepiej... Czemu więc wierzyć? chociaż doradźcie którą markę wybrać...
 
Do góry