Th-42pv70p

mss

New member
witam,

Chciałbym zapytać się o opinię posiadaczy tego modelu Panasonica :eek:k:
Osobiście mam trochę awersji do tej firmy, gdyż mój 100hz tx-32dk20p
musiał mieć wymieniony kineskop przed końcem gwarancji i na razie działa ok!

Co do plazmy to cena u mojego dostawcy była 4499 zł z upustem do 4100 zł (Jakie ceny są u Was? może ktoś mi podać na priva - dzięki z góry!)

Zużycie mocy u niego jest 260 W średnio, więc nie tak dużo...jednak
model (nie pamietam symbolu) ale z Full HD był tylko 700 zł droższy
(cena 4800 zł)!

Poradźcie, czy czekać jeszcze do następnego roku czy kupić już w tym?
Mam przecież kineskopowy tv, który działa ok!
 

jjb

New member
Witam,

podobno w 2010 maja wejsc na szersza skale telewizory OLED z przekatnymi powyzej 40"... wiec moze warto na nie poczekac... :)
Ja, pewnie jak wiekszosc posiadaczy PV70/PV71, potraktowalem ten TV jako poczatek przygody... uwazam ze za naprawde niewysoka cene mozna dostac doskonaly tv i przeczekac na nim (cieszac sie juz tym HD) do momentu az pojawia sie na rynku doskonalsze produkty (zwlaszcza fullHD i duuuuze przekatne). Tak serio to bardzo liczena telewizory OLED z duzymi przekatnymi :)

pozdrawiam
 

ricco1

New member
MSS....nie zastanawiaj sie...bierz 42 PV70P....tez dumałem dniami i nocami co tu kupic za rozsadna cene i na moje oczekiwania i stwierdzilem ze tanszego i lepszego w tej cenie nie znajde. JAde wlasnie do sklepu bo mam zarezerwowany i mam nadzieje ze dzis znowu numerow nie bedzie ze pani sklepowa ze nie ma mojego zamowienia a magazyn centralny mowi ze jest dla mnie zarezerwowany.. Mi udalo sie kupic za 3840 zl wiec jest to rozsadna cena...Wczesniej mialem 100hz panasonica 29 cali i odpukac nie zawiodl ani razu))) co firma to firma i mam nadzieje ze tym nowym bedzie podobnie:D :D
 
Do góry