Panasonic TX-26LE7P

5even

New member
Witam
Musze przyznać że o telewizorach lcd wiem niewiele a zamierzam właśnie taki sobie sprawić.

Wpadł mi w oko Panasonic TX-26LE7P co o nim powiecie?
W opiniach które czytałem wszyscy wypowiadają sie pozytywnie na temat tego sprzętu.
upatrzyłem sobie ten telewizor.. ale czy za podobne pieniądze (do 2000 zł) można kupić coś lepszego?
Przekątna jaka mnie interesuje to 26 cali.

z góry dzięki za odpowiedź.
Pozdrawiam 5even.
 

qazar

Member
Bez reklam
ja bym jednak polecal 32 cale i LX70p to tv bez pudla, ale jesli bardzo sie upinasz to jest tez 26LX70p za jakies 2800zl :D
 

koczownik

New member
Hello!
2800 to jednak troche wiecej niz "do 2000 zl"....
ja tez sie zastanawiam nad TX-26LE7P, warto go brac pod kątem grania na PS3?
Awaryjny jest czy mozna byc spokojnym po kupnie?

Bede wdzieczny za jakas opinie, z gory dzieki!
Pozdrawiam.
 
Ostatnia edycja:

FUCHS

New member
jest niezle

Posiadam ten telewizor jakies 2 miesiace i moim zdaniem spelnia oczekiwania. Podlaczony mam cyfrowy polsat i nie narzekam. Jedna uwaga : jakosc obrazu zalezy od tego jaki kanal ogladasz : jedynka, dwojka wyglada duzo gorzej niz np. polspart sport - kwestia przesylania sygnalu przez nadawce!!! Przy zakupie kierowalem sie stosunkiem jakosc/cena i mysle ze sie nie pomylilem. W gre wchodzil jeszcze sharp 26SA1E ale jest drozszy o jakies 400 - Panasonic 1700 Sharp 2100. Wybor nalezy do Ciebie
 

koczownik

New member
gdzies przeczytalem, ze telewizor "skacze" pomiedzy rozmiarami ekranu po przelaczeniu z kanalu na kanal... tzn dobiera sobie albo z pasami na gorze i na dole albo rozszerza obraz... widzialem to tez w markecie jak ogladalem ten tv.
Da sie to jakos wylaczyc, zeby nie bylo takiej padaki?


PS: Czy ten tv (TX-26LE7P) ma wsparcie HDCP?
 
Ostatnia edycja:
Do góry