Panasonic TX-32LX70P czy Samsung le32r82b

Tompior

New member
Witam,
niedlugo zamierzam kupic telewizor lcd 32". Bede go uzywal do ogladania TV (UPC) oraz w przyszlosci grania na xboxie 360 :)
Pytalem sie na roznych forach co wybrac, duzo ludzi poleca samsunga le32r82b, ale takze ten panasonic tx-32lx70p jest niczego sobie :)
Mam okolo 3200zl do wydania.
Co proponujecie?
 

fiaam

New member
Tompior napisał:
Witam,
niedlugo zamierzam kupic telewizor lcd 32". Bede go uzywal do ogladania TV (UPC) oraz w przyszlosci grania na xboxie 360 :)
Pytalem sie na roznych forach co wybrac, duzo ludzi poleca samsunga le32r82b, ale takze ten panasonic tx-32lx70p jest niczego sobie :)
Mam okolo 3200zl do wydania.
Co proponujecie?

Samsung ma szpetną, błyszczącą obudowę i co ważniejsze nie ma technologii 100 Hz. Lepszym wyborem będzie bez wątpienia Panasonic. Ma swietną matrycę.
 

Tompior

New member
Dzieki, przekonaliscie mnie ;)

To ja sie jeszcze moze zapytam: czym rozni sie model z koncowka F od tego P, ktory podalem?:D
 
Ostatnia edycja:

Rudeford

New member
Z tych dwóch modeli tylko Panasonic LX70. Różnica w cenie jest adekwatna do różnicy w jakości obrazu. Panas w 99% pozbawiony jest smużenia i bdb gra na sygnale SD. W grach nie zaciąga nawet czarnym czy czerwonym kolorem i zachowuje ostrość przy szybkich ruchach kamery.
Pozdrawiam
 
Do góry