Usterka Plazmy

BitTornado

New member
Witam! Mam maly problem z plazma. Telewizor juz zgloszony do serwisu ale niewiem czy to powazna usterka.A mianowicie pokazala sie na ekranie cienka linia od gory do dolu o sierednicy 2 mm, zalezy na jakim tle raz jest czerwona raz zielona najbardziej widoczna na czerwonym tle, morze ktos tez mial taki problem albo wie co dolega mojej plazmie czy ta usterka jest powazna ?

th37pwd8uklgnt6.jpg

 

Dru

Moderator
już kilka było takich przypadków na naszym forum z podobnym problemem. I w większości kończyły się wymianą TV przez serwis na nowy. Także dzwoń jutro do najbliższego serwisu Panasonica i zgłoś problem.
 
Zenujące !!! Jesteś na tym forum pewnie od jakiegoś czasu, masz Panasa PV70 i czyżbyś nie czytał głównego watku o tym TV i jego problemach.
Proponuję poczytać, a dowiesz się tam wiele ciekawych rzeczy, szczególnie na kilku ostatnich stronach traktuje się o tym problemie, sam miałem podobny problem i opisywałem go.
Pozdrawiam.
 
Ostatnia edycja:

BitTornado

New member
Witam! Dostałem w końcu nową plazme wymienili mi PV71F na PV 71FA i co mi sie wydaje że lepiej swieci niż stary tv może ten [SIZE=-1]mój[/SIZE] poprzednik był już tak zajechany? normalnie Oglądam tv 8 godzin dzienie,czy jest to możliwe
że tak mógł spaść kontrast po siedmiu miesiącach oglądania, aha telewizor dostarczyli w orginalnym opakowaniu ale tv jest bez naklejek porzednik mial je w prawym górnym rogu,pokazali mi stan licznika w menu serwisowym same zera,i moje pytanie czy można wyzerowac czas w menu serwisowym?

Przepraszam za bledy,
Pozdrawiam BitTornado

Aha co do gwarancji to powiedzieli że stara leci dalej dożywotniej gwarancji nie ma, nie wiem jak jest w Polsce ale w Niemczech
nie przedłużają gwarancji, ja zawsze mówiłem ze niemcy to dziwny naród.
 
Ostatnia edycja:

BitTornado

New member
doubleube napisał:
boże nie da sie czytac:
morze, muj, morzliwe, morzna, niema, niewiem

czy na takie posty jest czas na czytanie?
ja opuszczam takie
Oco ci biega,a co bys chcial czytac samych super wypowiedzi,megatestow to do kiosku po czasopismo, a jesli chodzi o bledy to pisalem ze przepraszam!:mrgreen: Aha Boga zostaw w spokoju.
 
Ostatnia edycja:

doubleube

New member
jaka nerwowa dzis ta mlodziez ...
widze ze jestesmy w dosc szerokiej grupie wiekowej
nawet Ci nie wstyd tak pisac???
slowo przepraszam?
szczyt grzecznosci , faktycznie
a gdzies Ty byl jak uczyli podstawowych slow w szkole???

...."samych super wypowiedzi,"
nie, ale nie co drugie słowo blad !!!
to duzo?
mozna popelnic jeden , dwa bo zle sie wcisnely klawicze w klawiaturze
 

BitTornado

New member
doubleube napisał:
jaka nerwowa dzis ta mlodziez ...
widze ze jestesmy w dosc szerokiej grupie wiekowej
nawet Ci nie wstyd tak pisac???
slowo przepraszam?
szczyt grzecznosci , faktycznie
a gdzies Ty byl jak uczyli podstawowych slow w szkole???

...."samych super wypowiedzi,"
nie, ale nie co drugie słowo blad !!!
to duzo?
mozna popelnic jeden , dwa bo zle sie wcisnely klawicze w klawiaturze

Do mlodzierzy nie naleze moj rocznik to 1973,a po drugie na jezyk polski niechodzilem bo od dziecinstwa mieszkam zagranica dokladnie od 5 roku rzycia, i przeprosilem za bledy, to czego sie czepasz!
 

ArtS007

New member
Bez reklam
Czepiać jest się o co. Skoro przeprosiłeś, to miło, ale tak czy inaczej dobrze byłoby poprawwniej pisać. I nie cytuj poprzednika, bo robisz powtórzenia.

ArtS :)
 
Do góry