Panasonic 32lx70p jeśli ktoś szuka by kupić!

noman75

New member
Jeśli ktoś bezskutecznie szuka tego tv, by kupić (tak jak ja np) to informuje, że jutro wchodzą one do centralnego magazynu panasonica, czyli do konca tygodnia beda rozeslane do sklepow itd

Maciej Dabrowski

ps. natomiast Panasonic 32lx700 przez jakis czas bedzie niedostepny.nawet panasonic nie wie kiedy bedzie :)
 

gojas

New member
to od 20.11.07 juz sie chyba wszystkie lx70 po ludziach rozeszly,probuje usilnie gdzies go dorwac ale wszedzie model ten jest niedostepny... (w cenie do 3500zl)
moze ktos pomoc?
 

marea2

New member
Witam wszystkich
To mój pierwszy pościk na tym forum , ale przed kupnem TV - obczytałem się tak , że głowa boli :)
Od wczoraj jestem właścicielem TX32LX70P - kupiłem w Kielcach w Domgosie - 3200 PLN (brałem 2 sztuki - Teściowa chciała taki jak ja :) , trzeci (ostatni) z półki poszedł jak czekałem na wypisanie faktury.
Pewnie będzie dostawa - cena sklepowa była 3299 PLN

Pozdrawiam
--
marea
 

IROL

New member
dostępność

Ostrów ul. Kaliska sklep Mix Elektronics
Kalisz EuroAgd ul. Wojska Polskiego
W obu sklepach cena 3,699
 

Lolek7825

New member
IROL napisał:
Ostrów ul. Kaliska sklep Mix Elektronics
Kalisz EuroAgd ul. Wojska Polskiego
W obu sklepach cena 3,699
dzięki bardzo ale w obu maja tylko z wystawki a mnie taki nie interesuje ... Dziekuje jednak za pomoc.

Juz po klopocie zamowilem u siebie w sklepie LX700P bedzie w poniedziałek...
 

Booze

New member
Dzisiaj doszły 2 32"LX70P w BSComputers.pl, a w właściwie już jeden :) bo jeden zakupiłem- koszt z wysyłką za pobraniem to ~3200. Zamówiłem ok. 17 , wpół do szóstej zadzwonili, że wysłali:shock:.

Niby jutro ma przyjść-jestem w szoku z tą realizacją.Piszę "że niby jutro" bo troszkę nie wierzę:p

PS. Nie jestem pracownikiem tego sklepu i nie robię prywaty :p
 
Do góry