TH-42PV700P gdzie kupić?

stiko

New member
witam,wiecie może gdzie kupić ten telewizor za rozsądną cenę tzn 4400 max ,dosłownie wymiotło te tv z półek a jak już jest to cena odstrasza
 

pp56825

New member
stiko napisał:
witam,wiecie może gdzie kupić ten telewizor za rozsądną cenę tzn 4400 max ,dosłownie wymiotło te tv z półek a jak już jest to cena odstrasza

wlasnie ten sam mialem problem , nie wiem jak teraz ale u kikiego jeszcze niedawno byl, ale juz moze nie byc.
Ja zmienilem front i dokladam troche i wybralem na 95 % toshibe LCD 42z3030d za 6400.
 

golf15

New member
stiko napisał:
witam,wiecie może gdzie kupić ten telewizor za rozsądną cenę tzn 4400 max ,dosłownie wymiotło te tv z półek a jak już jest to cena odstrasza

Witam, na chwilę obecną tego towaru nie ma w tekiej cenie.
W Saturnie w Gdańsku jest za 4999.
Poczekaj do stycznia
 

Koriolan

New member
golf15 napisał:
Witam, na chwilę obecną tego towaru nie ma w tekiej cenie.
W Saturnie w Gdańsku jest za 4999.
Poczekaj do stycznia
Masz na myśli tę sztukę z ekspozycji czy przyjechały nowe ?? Bo gdy pytałem, to odpowiedź "nie ma i nie wiadomo kiedy będzie"
A sztuka z ekspozycji 3 listopada miała wyświecone już ponad 400 godzin.
 

awart

New member
Witam...

Mam podobny problem z zakupem PV 700.
Własciwie problem lezy w cenie. Na skąpcu niby są te telewizory juz od 4325 ale własciwie ich nie ma. Dla mnie takie zestawienie sklepów to totalne oszustwo. Ja tez moge sobie zalozyc strone www i powpisywac rozne cuda, a jak przychodzi do kupna to towaru brak i nie wiadomo kiedy bedzie. Moze lepiej przyjac zasade, ze jak TV nie ma w sklepie to sie po prostu ten sklep nie wyswietla. Juz napisalem do skapca. Pozdrawiam
 

Koriolan

New member
A skąd Skąpiec ma wiedzieć czy sklep ma towar czy nie ??
No i generalnie w sklpach internetowych to 95% towaru jest na zamówienie. Kwestia jaki jest czas realizacji.


A do autora wątku- zadaj sobie najpierw pytanie PO CO PV 700 a nie PV 7 - tańsza o min. 1500 zet i dostępna.
Pytam zupełnie poważnie.
 

awart

New member
Koriolan napisał:
A skąd Skąpiec ma wiedzieć czy sklep ma towar czy nie ??

... a skad skapiec wie, ze akurat w tym sklepie internetowym jest okreslony towar (np telewizory) i skąd bierze ceny? Pomysl i odpowiedz.
 

Koriolan

New member
A od kiedy w skąpcu jest informacja, że w danym sklepie towar jest od ręki do kupienia ? I w jaki sposób skąpiec miałby ją weryfikować ??
Szanujący się sklep na swojej stronie podaje realny czas realizacji.

Ja kupiłem PV 700 .. na Allegro. W ciągu 24 godzin miałem TV u siebie
Transportem sprzedawcy (Łódź-Gdańsk) , płatność przy odbiorze po rozpakowaniu przesyłki.
 

awart

New member
Koriolan napisał:
A od kiedy w skąpcu jest informacja, że w danym sklepie towar jest od ręki do kupienia ? I w jaki sposób skąpiec miałby ją weryfikować ??
Szanujący się sklep na swojej stronie podaje realny czas realizacji.

Ja kupiłem PV 700 .. na Allegro. W ciągu 24 godzin miałem TV u siebie
Transportem sprzedawcy (Łódź-Gdańsk) , płatność przy odbiorze po rozpakowaniu przesyłki.

Mozesz podac jakis namiar na sprzedawce?
 
Do góry