TX-37LZ70P jak to jest z tymi cenami i gwarancją

darek53

New member
witam
TX-37LZ70P ten model można spotakć w cenach od 4759 do oficjalnej ceny panas polska 6199

dziś rozmawiałem ze sprzedawcą który oferuje ten TV za cenę 4835 i twierdził ze dostanę FV oraz gwarancję Panas polska

moze mi ktoś wytłumaczyć o co chodzi ?
aha sprzedawca nie jest wirtualny tylko z fizycznego sklepu w którym można sprzęt odebrać osobiście

Jakie warunki musi spełnić sprzedawca żeby w polsce była pełna obsługa gwarancyjna
 

danesi

New member
Witam,

Dość dokładnie badałem ten temat w momencie, kiedy chciałem telewizor sprowadzić z Czech lub Niemiec.
Co do ceny, to jest to po prostu gra rynkowa. Oficjalna cena Panasonic jest sugerowaną ceną detaliczną. Sklepy kształtują ją sobie tak, jak uważają za stosowne. Mniej zarabiają i tyle.

Jesli chodzi o gwarancję to nie istnieje już coś takiego jak gwarancja polska. Kupujac ostatnio sprzęt w samym Panasoniku, na pudełku miałem naklejkę z informacją, że obowiązuje tzw. e-gwarancja (szczegóły: http://www.panasonic.pl/e-gwarancja/flash/). W warunkach określone są wyraźnie kraje objete taką gwarancją. Najważniejsza jest właśnie faktura zakupu i nr seryjny wyrobu.
Każdy serwis ma obowiązek taką gwarancję honorować. :D
 
Do góry