Panasonic TH-37LZ75

dipi10

New member
Witam.
Czy ktoś może mi powiedzieć czy model Panasonica TH-37LZ75 będzie dostępny w Polsce i jak tak to kiedy, bo jestem zainteresowany jego nabyciem.
Pozdrawiam;)
 

dipi10

New member
Zgadza się Kiki , tylko że ten model nie posiada 100Hz.
U nas w Polsce jeszcze wiele do życzenia pozostawia nadawany sygnał sd, więc 100Hz by się przydało.
Z innej beczki, może ktoś konkretnie odpowiedzieć jak duża jest różnica między tv 100Hz a bez tej opcji na sygnale z cyfry + i czy warto sobie zawracać głowę i uszczuplać portfel aby mieć dodatkowo w TV 100Hz.
Dla sygnału hd 100Hz jest zbędne z tego co się orientuję, gdyż obraz jest super.
 

jpk78

New member
moim zdaniem warto mam Panasa lX70P i jest róznica z tv z 100hz i bez 100hz. porównywalem Panasa lX70P z LE7P i LM70P i nie wybrałbym tv bez 100hz. Pozdrawiam!
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
warto.
"Sharpnij" się może na 42" i będziesz miał naprawdę kłopot z głowy na dobrych kilka a nawet kilkanaście lat.
Musisz się przygotować na wydatek - 6999 zł
42V 80 JVC
42 LX 2 Sharp
42 Z 3030
I tak dojdziesz do tego że to żadna wielkość.
 

marek206

Klub HDTV.com.pl
vip
Mam pytanie które jest decydujące w zakupie tego telewizorka. Czy ten telewizorek smuży przy braku 100hz? Bardzo prosze o odpowiedź osoby które widziały ten telewizorek TX-37Lz70P

w akcji na sygnale SD przy szybkim ruchu.Chodzi mi o TV 37cali ponieważ mam odległośc od telewizora 3m. Nie moge sie zdecydowac między tym panasem a 37X20 sharpa lub 37 P80 JVC mam zamiar oglądac 'n' oraz kablówke 'UPC' Mała uwaga autor postu chyba pomylił symbole TV
 
Ostatnia edycja:
Do góry