Seria PV70

lehoo

New member
U-hu-hu...

No to teraz rece do gory, kto czekal na 70-tki? Ja nie czekalem, kupilem 60 i.. odetchnalem z ulga, bo juz sie balem, ze bede sobie plul w brode jak zobacze zachwyty na 70-tka.

Ale moze lepiej sobie poradzi z DVD/HD?

ADMIN EDIT:

LINKI DO TESTÓW PORÓWNAWCZYCH:

KLIK!

KLIK!
 

Pansłonic

New member
Nowe Plazmy Panasonic 37/42/50PV70P

Na stronie Panasonic Polska pojawiła się dziś informacja o nowych modelach plazm z serii PV70 TH-37PV70P TH-42PV70P TH-50PV70P

Ceny na początek też wyglądają obiecująco dla nowych nabywców, tylko ten czarny kolor jakoś do mnie nie przemawia;) Ciekawe jak szybko pojawią się w sklepach i kiedy poznamy pierwsze opinie (?)


Panasonic.jpg
 
Ostatnia edycja:
No, w końcu...:D Już nie mogłem się ich doczekać, zrezygnowałem z zakupu PV60 (z powodu srebrnego koloru i informacji o nowym modelu). Jak dla mnie czarny kolor jest super, będzie pasował do reszty sprzętu. Ciekawe jaka cena będzie w sklepach internetowych, mam nadzieję, że ok.5 tyś.zł. Gdzie to można już kupić ???
 

dnc

Moderator
VIP
No ode mnie na temat Panasoników to sie już wiele nie dowiecie...:p
Zastanawiam sie na jednym. Ja ka jest różnica pomiędzy PV60 i PV70? Czy zastosowano nowy typ matrycy czy dodano jakieś nowe dotąd nie stosowane funkcje np. obróbki obrazu?
Na stronie Panasonica tak słabiutko jeszcze z opisem.
 

Servisko

New member
Ale dlaczego w Polsce będzie seria Th-42PV70P a w niemczech Th-42PV71F ? Ciekawe! [SIZE=-1]daje to duzo do myslenia.:rolleyes:[/SIZE]
 

(Cy)Gorg

New member
Bez reklam
dnc napisał:
Na stronie Panasonica tak słabiutko jeszcze z opisem.

Jak na razie rzeczywiście mało pisze na ten temat ale coś już można wyczytać. Na wejściu obsługuje sygnal 1080p, starsze modele tylko do 1080i. "Wyższa" wersja zarządzania kolorem tutaj w oznaczeniu 3D, innych jak na razie różnic nie widac. Poza kolorem (całkiem, całkiem), czarnym, i "bambusowymi" głośnikami ;-).

Cena producenta za model 37" myśle ze mocno konkurencyjna i przystępna, która jak przypuszczam przełoży się na 4200-4300zl w sklepie.

Pzdr. (C)G
 

lolek

New member
Na panasonic.pl można już poglądać nowe plazmy i lcd z serii 70 i 7.
Plazmy wyładniały, ale lcd, a zwłaszcza TX-32LM70P? Przyznam, że liczyłem na trochę więcej. Czy Panasonic nie może być piękny?
 

navy

Member
Nareszcie ładny design. Te srebrne Panasoniki były trochę oldchool. Ciekawe jak z jakością obrazu (tu chyba nie będzie rozczarowania) i z jakoscią materiałów obudowy.
 

Mabri

New member
dnc napisał:
No ode mnie na temat Panasoników to sie już wiele nie dowiecie...:p
Zastanawiam sie na jednym. Ja ka jest różnica pomiędzy PV60 i PV70? Czy zastosowano nowy typ matrycy czy dodano jakieś nowe dotąd nie stosowane funkcje np. obróbki obrazu?
Na stronie Panasonica tak słabiutko jeszcze z opisem.

Gdzieś czytałem, że zastosowali panel następnej generacji. Nie dam jednak sobie ręki uciąć czy to dotyczyło serii pv70.
Cieszy, że pojawiły się w ofercie.
 
Ostatnia edycja:

Picioo

Member
Seria PV70 ma panel G10 (real black) co ciekawe Niemcy mają wersję PV71. Może więcej dowiemy się na Cebicie. Z tym 1080p i ceną kasuje Pionki. No zobaczymy.
 
Ostatnia edycja:

Mabri

New member
Już mi się marzy ta 50-tka. Czterdziestka dwójka zmienia właściciela - trafia do rodziców.
Mam tylko nadzieję, że nikt nie dopatrzy się tam węży czy innych gadów. Jeżeli tak, to chyba zwariuję!
 
Ostatnia edycja:

Picioo

Member
50 to mini za dużo dla mnie ale 42PV70 i DMR-EH57 z upscalingiem do 1080p to może będzie coś. No chyba sprzedaję RH-200.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
witam
będziemy mieli za kilka dni model z tej serii.
Jak na pierwszy rzut oka - extra .
"Optymalizacja cyfrowa - likwiduje szumy obrazu
o.gif
Zaawansowany "System zarządzania kolorem 3D"
o.gif
Redukcja zakłóceń ruchomego obrazu
o.gif
Sub-Pixel Controller - gładkie krawędzie obrazu
o.gif
Głośniki wykorzystujące drewno bambusowe. "
Te elementy dają gwarancję nowej jakości. Bo konkurencja dalej ząbkuje na skośnych. Czarny kolor daje dla oka dodatkowy wyraz kontrastu.
Chyba nadszedł czas na duże ekrany o znakomitych parametrach.
Cena też znakomita.
 

pete2

New member
na stronie Panasonic polska w sklepie on-line th37pv70P jest po rabacie za 4499,00 zł. (tyle co 37pv45!?) a th42pv70P po 5399,00 zł.
 

(Cy)Gorg

New member
Bez reklam
Picioo napisał:
upscalingiem do 1080p to może będzie coś.

Nie wiem czy wyjdzie na dobre to materialowi który zostanie poddany podwójnej obróbce cyfrowej, najpierw upscaling do 1080p, póżniej downscaling do 720p. Niezapominajmy ze PV70 pozostał w półce HD-ready i nie ma full :). Do bambusowych głośników, nie wiem czy je odbierac w zaletach że są pro-ekologiczne, czy audiofilskie ;).

pete2: PV45 nie umrze, zejdą nieźle z cena i będzie git. Kupcy na pewno się znajdą.

kiki: Nie przesadzaj w superlatywach - "przyszedł czas na duże ekrany z doskonałymi parametrami", myślę ze mogłbyś się także zająć pisaniem sloganów reklamowych (piszę w odcieniu jak najbardziej pozytywnym). PV70 wywodzi się w prostej linii z serii 60(600), troszeczke do niego dodano (że przyjmuje i obrabia sygnał 1080p to przecież nie wszystko), resztę poprawiono (węże jak myśle też). To nie przełom, tylko normalna ewolucja. Z pewnością przy tej cenie będzie to hit :). Z ciekawością jednak czekam na Wasze pierwsze testy. Pzdr.
 

samson

New member
Wydaje mi się, że informacja o rozdzielczości (na stronie Panasonic'a PL) 50PV70 to lipa. Podano 1024 x 768 a chyba powinno 1366 x 768.
 
Do góry