Seria PV70

Mabri

New member
(Cy)Gorg napisał:
PV70 wywodzi się w prostej linii z serii 60(600), troszeczke do niego dodano (że przyjmuje i obrabia sygnał 1080p to przecież nie wszystko),

Czy zastosowanie nowego panela G10, Real Black Driver, Deep Black Filter oraz rzeczy o których pisał Kiki to taka troszeczka?
Ja wiem, że każdy chwali to co ma ale bądźmy bardziej obiektywni.
Oczywiście inną kwestią jest to jak to wpłynie na jakość wyświetlanego obrazu. O tym dowiemy się po pierwszych testach.
 

leotdi

New member
Mabri napisał:
Czy zastosowanie nowego panela G10, Real Black Driver, Deep Black Filter oraz rzeczy o których pisał Kiki to taka troszeczka?
Ja wiem, że każdy chwali to co ma ale bądźmy bardziej obiektywni.
Oczywiście inną kwestią jest to jak to wpłynie na jakość wyświetlanego obrazu. O tym dowiemy się po pierwszych testach.

jestem ciekaw testów :cool: ,

wygląda ładnie, choć mnie akurat "dawka" srebra odpowiada.
Mnie PV70 "nie rusza"... i tak oglądam jedynie TV a w dodatku ze zwykłej anteny :D

Zastanawia mnie tylko jedno. Cena. Jeśli coś kosztuje (technika cyfrowa + eko bambusy :p ) to cudów nie ma. Musi "odbić" się na cenie. Natomiast zapowiedź niskiej ceny sugerowanej przez Panasonica jest dla mnie niespodzianką. Ale cóż, mogę się mylić. W końcu może wynikać to wyłącznie z konkurencyjności Panasonica na rynku.

Wg mnie dopiero szczegółowa specyfikacja a następnie testy użytkowników (w tym szacownego forum) uwidocznią całe spektrum + i - panasa. Oby tylko pozytywnych :cool:
 

scott

New member
Modele telewizorów VIERA 2007 z linii wiosennej, które będą dostępne na rynku polskim:

Telewizory plazmowe

700 Series: TH-50PY700F
700 Series: TH-50PV700F,TH-42PV700F
70 Series: TH-50PV70F,TH-42PV70F, TH-37PV70F

Telewizory LCD

LX700 Series: TX-32LX700F
LX70 Series: TX-32LX70F, TX-26LX70F
LM70 Series: TX-32LM70F, TX-26LM70F
LA70 Series: TX-20LA70F
 

akab

New member
testy?

Najlepiej będzie dla nas jak model pv-70 zostanie wypożyczony koledze DNC na miesiąc wtedy dowiemy się wszystkiego
 

(Cy)Gorg

New member
Bez reklam
Mabri: "Czy zastosowanie nowego panela G10, Real Black Driver, Deep Black Filter oraz rzeczy o których pisał Kiki to taka troszeczka?"

Cóż w 2008 będzie panel G11, Real Black Driver był, Deep Black Filter nie, mam nadzieje ze będzie bardzo głęboki, a może jeszcze i plazmach być głębszy. Do reszty którą zacytował ze strony producenta Kiki, większość już jest, novum 3d do obróbki kolorów, większa gradacja szarości, gdzie mniejsza w PV45 wystracza i procesor do 1080p, kiedy ani filmów HD ani odtwarzaczy z ludzką ceną brak.

Rewolucja mogloby być, FULL-HD w tej cenie, panel 42" w FULL-HD (nad czym pracują), może WiFi+LAN, może odtwarzanie materiału HD (mpeg4,2,h.264) z nośników przez USB, WiFI, LAN.

;)Może kołysanki dla dziecka kiedy rodzic jest zmęczony po pracy;)

Dobrze piszesz, obiektywizm, jak najbardziej. Może oddzielmy marketing od realnych "rewolucji" czy może jednak ewolucji.

Pzdr. (C)G
 

Pansłonic

New member
Więcej o nowych plazmach Panasonic'a w ostatnim wydaniu Audio Video;

http://www.av.com.pl/index.php?news=177

42PX700_overview.jpg
TH-42PX700
 

(Cy)Gorg

New member
Bez reklam
Pansłonic: Gratulacje założenia wątku (rokuje :)), może nie przyszlość cytując innych forumowiczów użyj skąd pochodzi źródło (nick), jeżeli wcześniej nie jest cytowane już na forum (no problemo). Zdjęcie very nice!!! Szkoda, że je już wcześniej widziałem dzięki DeeBass'owi (thx).

Pzdr. (C)G
 

Markcox

New member
Mabri napisał:
Czy zastosowanie nowego panela G10, Real Black Driver, Deep Black Filter oraz rzeczy o których pisał Kiki to taka troszeczka?
Ja wiem, że każdy chwali to co ma ale bądźmy bardziej obiektywni.
Oczywiście inną kwestią jest to jak to wpłynie na jakość wyświetlanego obrazu. O tym dowiemy się po pierwszych testach.

A skąd niby to info o panelu 10-tej generacji??
 

Dru

Moderator
było na samym początku w opisie na stronie Panasonica, że seria PV70 jest panelem G10 (jeszcze wtedy, kiedy nie mieli zdjęć tych TV). Teraz po zmianie opisów ta wiadomość zniknęła. Nie wiadomo dlaczego :shock:
 

Markcox

New member
No właśnie...:D jest info że jest to TV PDP 10-tej generacji, a nie panel. Przecież do każdej następnej generacji corolli nie wsadzają nowej generacji silnika.
Przydałoby się takie rewelacje poprzeć jakimś faktem, żeby nie wprowadzać niepotrzebnego zamieszania
 

pete2

New member
nowe plazmy pojawiły się już w sklepach internetowych (cena: 3939 PLN za 37"), abstrahując od dostępności itd. to chyba jest to niezła konkurencja dla 37pv 45eh - 3899 PLN w tym samym sklepie!
 

tommm

New member
pete2 napisał:
nowe plazmy pojawiły się już w sklepach internetowych (cena: 3939 PLN za 37"), abstrahując od dostępności itd. to chyba jest to niezła konkurencja dla 37pv 45eh - 3899 PLN w tym samym sklepie!

W którym sklepie to widzisz, ba na przegladarce nie ma
 

tommm

New member
pete2 napisał:
topmarket.pl, dodane dziś bo wczoraj tego nie było...

Dzieki znalazłem. 42 cale 4.700 , ale moze bedzie gdzie indziej ca 4500, bo tu maja o 200 drozej poprzedni model. 4500 za pv 70, myślę że było by to ok.
 

kowal510

Member
Nowych TV jeszcze nie mają dystrybutorzy a co dopiero sklepy nawet info na stronie się co chwile zmienia i jest nie pełne.A w sklepach internet. i na alle.. niestety jak z innymi nowymi modelami sprzedaje się coś czego się nie ma(chyba żeby wyciągnąć kasę).Natomiast jesli chodzi wogóle o sprzęt nowy jestem zwolennikiem kupowania czegoś co jest co najmiej pół roku,rok w produkcji (można poczytań na forach) bo nie chcę się stać betatesterem sprzętu dla fabryki ,choć może w tym wypadku tak nie będzie.
 
Do góry