Seria PV70

Grigorij

New member
Jakość obrazu, wyrazistość, kolory, głębia czerni. Ale nie wiem, może PV45 miały zaniżone regulacje a PV 70 leciał na dynamicznym??? Nie miałem czasu, żeby to sprawdzić. Nie traktuj tych moich szybkich wypocin jak jakiegoś testu. Opisałem tylko swoje wrażenia po szybkiej wizycie w sklepie. W testach może się okazać, że to PV70 wymięka przy PV45... Wszystko to na demo HD Panasonica.
 

czago

Banned
O rany, ale Wami łatwo manipulować. Najpierw ogólny zachwyt nad nową plazmą Panasonica. Potem, po wstępnej recenzji forumowego guru - lament i rozpacz. Za chwilę ktoś pisze, że jednak konkurencja "wymięka" i znowu euforia. Nastepny ktoś pisze, że napis panasonic tylko lakierowany :( , ale za to nie ma pofałdowanej ramki :D jak podobno ktoś widział. Istna huśtawka nastrojów.
Za chwilę kiki napisze, że wszystko jednak jest OK i znów nastąpi stan powszechnej szczęśliwości. Czy nie przydałoby się niektórym więcej umiaru?
 

(Cy)Gorg

New member
Bez reklam
Grigorij napisał:
może się okazać, że to PV70 wymięka przy PV45...

Masz poczucie humoru :), tego sie nie spodziewam, chcialem tylko dowiedziec co w Twojej ocenie znaczy "wymięka". Czy roznice sa kolosalne, czy tylko zauwazalne w subtelnosciach ;-) a to bardzo duza roznica. I mnie czeka wyprawa do MM. Coz co wlasne oczy to...

czago: W pełni się z Toba zgadzam, często mam wrażenie że mam do czynienia z "owczym pędem". Na testy mozna jednak poczekac, przypuszczam ze beda rzetelne.

Do zdjęć prezentujących PV70 w akcji nie widzę naprawde nic wiecej co widzę na swoim PV45. Chociaz to tylko zdjęcia.

Pzdr. (C)G
 

czago

Banned
(Cy)Gorg napisał:
czago: W pełni się z Toba zgadzam, często mam wrażenie że mam do czynienia z "owczym pędem". Na testy mozna jednak poczekac, przypuszczam ze beda rzetelne.
(C)G


Po tym co ostatnio napisał kiki zaczynam mieć taką nadzieję.
 

robboj

New member
zb52 napisał:
Jeszcze trochę fotek jak px70 wyświetla materiał 1080i
http://www.minhembio.com/produktbilder/160374

foteczki spoko szczegolnie te z ps3
pilocik - fajny kolorek , aczkolwiek dalej te cyferki tandetne ,duze i nie pasujace do tego pilota
ogolnie dizajn oki ale jakos wole mat , ten blyszczacy lakier fortepianowy jakos mi do gustu nie przypada , ale wiadomo sa gusta i gusciki
widac tez ze niektorzy maja niezle pod czaszka - stawiac plazme na glosniku centralnym to przegiecie
 

lewar1309

New member
witam
byłem i ja dziś w sklepie dla idiotów. I również stały obok siebie nowy panas 42pv70 i 42pv45. Najpierw ustawiłem i wyregulowałem je identycznie. Oba były podpięte euro i component. N demie samsunga wyglądały ok( component) Obraz pv 70 był faktycznie ładniejszy a barwy lepsze od pv45. Wszystko super lecz kiedy dałem sygnał z kablówki EUROSPORT to .....dupa zbita. Tragedia. Niedaleko stał samsung c7h który zniszczył swoim obrazem te panasy. Na eurosporcie w pv70 obraz to totalna klapa. A najgorsze to te linie lecące pionowo. Nie wiem co to jest? Jeśli miałbym oglądać te linie na ekranie to wolałbym się przyzwyczaić do migotania w c7h. Oddałem ostatnio samsunga do sklepu tego c7h bo migotał i czekałem na panasa pv70 ale teraz to już na nic nie czekam. chyba kupie lcd. pozdr.
 

czago

Banned
Zaraz, zaraz tylko spokój nas może uratować! Nie sądzisz chyba, że nowy Panasonic na zwykłym sygnale wyświetla jakies pionowe linie. To musiała być wina okablowania.
 

jtd

New member
Bez reklam
Niestety czas powiedziec ze najnowszy Panasonic to totalna kicha z klapą, nikt, absolutnie nikt go nie kupi, te sklepy co go zakupily w wiekszej ilosci beda chyba musialy sprzedac na zlom :eek:
 

alz

Klub HDTV.com.pl
VIP
jtd napisał:
Niestety czas powiedziec ze najnowszy Panasonic to totalna kicha z klapą, nikt, absolutnie nikt go nie kupi, te sklepy co go zakupily w wiekszej ilosci beda chyba musialy sprzedac na zlom :eek:

Proponowałbym aby tego typu uwagi skierować na blogi których mnóstwo jest w sieci, a tutaj pisać tylko konkretne uwagi. Mam na uwadze takich jak ja którzy szukają konkretnych odpowiedzi a musza się przebijać przez nic nie wnoszące posty.
 

AnoniM

New member
Witam serdecznie, jestem tu nowy.
Pracuje akurat w sklepie "dla idiotow" jednakze nie jestem "typowym" przedstawicielem sprzedawcy typu: LCD najlepsze.
Jeśli chodzi o nowa plazme Panasa 42PV70 akurat cos takiego u nas sie pojawilo i trzeba przyznac ze z wygladu robi wrazenie, ale raczej ze swojej odmiennosci w stosunku do poprzedniego modelu. Stopa na szczescie juz jest w standardzie i nie trzeba przynajmniej jej dokupywac. Obudowa jest typu Samsunga ale o niebo lepszej jakosci aczkolwiek jest rowniez troche pofaldowana... Z pewnoscia bedzie sie sprzedawac i nie widze sensu pisac tekstow w stylu "totalna klapa", albo "kto to kupi". Na wejsciu ma cene nizsza niz 60, bedzie pewnie spadac, wyglad odswiezony, na pierwszy rzut oka roznic nie widac, wiec tymbardziej nie zauwaza ja klienci. Po testach zobaczymy co bedzie dalej.

Pozdrawiam
 

Grigorij

New member
AnoniM napisał:
...Z pewnoscia bedzie sie sprzedawac i nie widze sensu pisac tekstow w stylu "totalna klapa", albo "kto to kupi". Na wejsciu ma cene nizsza niz 60, bedzie pewnie spadac, wyglad odswiezony, na pierwszy rzut oka roznic nie widac, wiec tymbardziej nie zauwaza ja klienci...
Rzeczowy, zrównoważony głos i co najważniejsze- w 100% prawdziwy. Ilu jest takich pasjonatów jak my? Latamy z lupą i miernikami i wymyślamy różne węże, paski i inne duperszwance a większość klientów po prostu pójdzie do Media Markt, utarguje 100 zł i kupi sobie tą plazmę bo jest ładna, ma markę a gdyby jeszcze miała "błyszczące" a nie malowane logo to już by byli zupełnie happy.;) Potem uruchomią go w domu i będą po prostu normalnie oglądać TV a jak trafi do nich w goście jakiś bratanek- pasjonat z forum HDTV i pokaże im węża z egzorcyzmów ER to najpierw pukną się w czoło a potem chyba spadną z krzeseł.:cool:
 

Groszek

New member
Cześć!!!

Qrcze siadam do kompa po dniu nieobecności - a tu ktoś( czyt. kiki) włożył kij w mrowisko!!! Proponuje zachować spokój i poczekać na testy nie koniecznie od kogoś kto handluje telewizorami. Najlepsze byloby spotkanie użytkownika PV60 i PV 70 , ale na to trzeba trochę czasu... Teraz trzeba trochę cierpliwości jeżeli ten Panasonic to nie będzie TO - wybór jest spory zawsze znajdzie się jakiś ciekawy tv. My również możemy poszukać informacji na innych forach poczytać i jeżeli będzie warto to zobaczyć tego Panasa w akcji i ewentualnie kupić. Nie zapominajmy, że niektórym nie zależy w chwili obecnej na tym żeby PV70 był dobry - bo kto wtedy kupi PV60??????

Pozdrawiam

Groszek

P.S.
Bardzo podobają mi się próby diagnozowania TV po zdjęciu w internecie - brawa dla tych profesjonalistów, a może raczej profesionalistuw... ;-)
 
J

Judash

Guest
Tutaj jest super wesolo ;).Najpierw wymiana modulow, bo weze sa ;) jak juz dostali moduly, to teraz chca stare moduly z wezami ;).Nowe modele sa bez wentylatorow ;)..,,pofalowane ramki...weze znowu sa, ale z bliska ;)...jak mam zly humor, to tu mi sie poprawia ;)
 

Spikey

New member
Panowie jestem w chwili podejmowania decyzji o zakupie TV. Mam LCD Samsung 32S71B, zmieniam mieszkanie, chcę większy ale po przejściu 40 sklepów z RTV i 100 pogaduch, uznałem wyższość PDP no i zainteresowała mnie ta nowa seria Panasonica. Przede wszytkim chodzi mi 37PV70. Nie oczekuję tutaj odpowiedzi "bierz nie zastanwiaj się" ale informacji o jakości produktów tej firmy. Otóż sporo się nasłuchałem teorii pt. "PDP tylko za min. 8000zł i tylko Pioneer, NEC, Hitachi ew. JVC, a Pansonic to "szajs". Proszę o jakąś zrównoważoną odpowiedź.


Dzięki
 
Do góry