Dopuszczalna temperatura pracy Panasonic

Sansei6

Member
Bez reklam
Tak przeglądałem forum i albo jestem ślepy i nie zauważyłem to wybaczcie, albo nie ma takiego tematu.
Przeglądając sobie dane odnośnie plazm Panasonic’a jakoś mi się rzuciło w oczy właśnie to – wartość dopuszczalnej temperatury pracy. Nie wiem jak w innych markach ale tu jest w zakresie 0-35 C. Pewnie zadam banalne pytanie, ale co to oznacza, że jak będę chciał sobie oglądać latem w południe film, w mym w sumie południowym pokoju, a trafię np. na 40 stopniowy upał, to co? Nie da rady, czy jednak telewizor, a właściwie jego system chłodzenia sobie poradzi? Jak wiadomo lata mamy coraz bardziej upalne (przynajmniej poszczególne dni) i tak mnie to zaintrygowało, z góry dzięki za odp. ;)
 

Filipek2821

New member
Wydaje mi sie, że ta temperatura w specyfikacji technicznej to optymalna temparatura i jak bedzie więcej to i tak Tv sobie poradzi z nia. W końcu takie same Tv są też w cieplejszych krajach i nic nie słychać czy maja tam problem z temperaturą przekraczająca 35*C
 
Ostatnia edycja:

bankrootghost

New member
Sansei6 napisał:
Tak przeglądałem forum i albo jestem ślepy i nie zauważyłem to wybaczcie, albo nie ma takiego tematu.
Przeglądając sobie dane odnośnie plazm Panasonic’a jakoś mi się rzuciło w oczy właśnie to – wartość dopuszczalnej temperatury pracy. Nie wiem jak w innych markach ale tu jest w zakresie 0-35 C. Pewnie zadam banalne pytanie, ale co to oznacza, że jak będę chciał sobie oglądać latem w południe film, w mym w sumie południowym pokoju, a trafię np. na 40 stopniowy upał, to co? Nie da rady, czy jednak telewizor, a właściwie jego system chłodzenia sobie poradzi? Jak wiadomo lata mamy coraz bardziej upalne (przynajmniej poszczególne dni) i tak mnie to zaintrygowało, z góry dzięki za odp. ;)

bardzo wątpię, czy nawet w ponad 40 stopniowe upały (przyznasz, że takie temperatury występują w Polsce sporadycznie - zwłaszcza w Siedlcach) masz w pokoju więcej niż 30 stopni.
Nie wyrobiłbyś.
 

Sansei6

Member
Bez reklam
bankrootghost napisał:
bardzo wątpię, czy nawet w ponad 40 stopniowe upały (przyznasz, że takie temperatury występują w Polsce sporadycznie - zwłaszcza w Siedlcach) masz w pokoju więcej niż 30 stopni.
Nie wyrobiłbyś.
A tu - z tymi upałami w Siedlcach to się jednak mylisz, wiem, ze do naszego miasta należy rekord zimna, ale w upałach też nieźle się plasujemy, a w południwym pokoju, ba w mieszkaniu tak ustawionym, że mam tylko południowe okna to uzyskanie takiej temperatury nie jest takie trudne, oczywiście, że trudno wysiedzieć, więc jeśli nie wyjeżdżam gdzieś nad wodę czy ogólnie w cień, to chłodzę się jakimś "wiaterkiem" ;)
A co do teych parametrów pracy - temperatury , to jakoś mnie tak tknęło, może faktycznie może to tylko zakres jakiegoś optimum, ciekae co dzieje się poza tymi zakresami?
 
Do góry