Panasonic TH-37PV7P

Marcinex

New member
Witam wszystkich!
Jak widać to mój pierwszy post tutaj ;) Chciałbym kupic plazmę taka jak w tytule - czy to dobry wybór będzie? Odległośc od ekranu 2m, sygnał głównie z kablówki osiedlowej - na obecnym tv Sony 21" CRT jakość sygnału wygląda ok, dodatkowo DVD, czasami DivX. Posiadam ampa Yamahę v430, nagrywarkę Panasonica EH50 z hdd, na razie z braku miejsca 2 kolumny Magnat 100W. Z powodu małego dziecka słucham głównie na słuchawkach. Pokój posiada okno na południe, jednak mam żaluzje, więc z nadmiernym światłem nie powinno byc problemu. Tv muszę wpasować w meblościankę, więc wiekszy tv się nie zmieści - zreszta jak mierzyłem to ten wchodzi z trudem. Może polecicie jakąś alternatywę? Budżet to max 3k zeta.
 

pamil68

New member
Przy 3k alternatywy raczej nie masz, chyba że LCD 32. Posiadam 42pv7. Ja jestem zadowolony, ale kontaktował się ze mną również forumowicz, który był załamany, więc rada - do sklepu i sprawdź sam żeby się nie rozczarować, w moim przypadku dano mi go na weekend na testy. Odbieram mniej więcej to samo co ty kablówkę i dvd. Dziś oglądałem program o rekinach na animal planet i jestem pod wrażeniem - obrazek pocztówkowy.
Pozdrawiam
 

krukens

New member
Witaj!

W tej cenie chyba nie znajdziesz nic lepszego. Ja z podobnym funduszem rozważałem decyzję tylko 2 tyg. Po wizycie w MM, Euro i Avansie obraz z PV70 był zdecydowanie najlepszy.
Mam właśnie 37PV70 (od 4 dni :grin: ) i jestem bardzo pozytywnie zaskoczony obrazem z kablówki (Mulitmedia). Oczywiście są lepsze (Polsat, TVN) i gorsze kanały (TVP3 - fuj) z dominacją lepszych. Odległość za jakiej oglądam to ok. 2,5m i 42 cale byłby chyba za wielki.

Będziesz miał jednak problem. PV70 nie posiada wyjścia słuchawkowego. Z tego co się orientuję taką opję ma wyższy model PV700, ale jest sporo droższy :(
 

radzix

Member
Marcinex napisał:
Witam wszystkich!
Jak widać to mój pierwszy post tutaj ;) Chciałbym kupic plazmę taka jak w tytule - czy to dobry wybór będzie? Odległośc od ekranu 2m, sygnał głównie z kablówki osiedlowej - na obecnym tv Sony 21" CRT jakość sygnału wygląda ok, dodatkowo DVD, czasami DivX. Posiadam ampa Yamahę v430, nagrywarkę Panasonica EH50 z hdd, na razie z braku miejsca 2 kolumny Magnat 100W. Z powodu małego dziecka słucham głównie na słuchawkach. Pokój posiada okno na południe, jednak mam żaluzje, więc z nadmiernym światłem nie powinno byc problemu. Tv muszę wpasować w meblościankę, więc wiekszy tv się nie zmieści - zreszta jak mierzyłem to ten wchodzi z trudem. Może polecicie jakąś alternatywę? Budżet to max 3k zeta.

Polecam trochę lektury o plazmach Pansonica!!

http://www.hdtv.com.pl/forum/forumdisplay.php?s=&daysprune=-1&f=68
 
Do góry