panasonic TH-42PV45K

kaszub

New member
W avansie dostepny jest ten tv za 2999-ale nie moge nic wyszukać na jego temat (przynajmniej jak jest to "K" na końcu).
Drugi model jaki maja w ofercie to Philips 42PF5331/10 za 3489-na temat tego tv jest zdaje sie tylko jedna opinia na forum ale za to pozytywna- czyli 100% pozytywów:cool: . Jak myślicie warto sie nad którymś z nich zastanowić??????
(Sygnał kablówka plus dvd denon 1730, )
 

majster168

New member
pewnie pomyłka w nazwie

Hej
Sam zastanawiam się nad kupnem plazmy;
Dziś byłem również w Avansie i też zauważyłem promocję tego modelu;
W domu wbijam na google i tylko link do twojego postu wyświetliło, myślę - niemożliwe;
Poszperałem i możliwe, że jest to źle opisany model:
Panasonic TH-42PV45EHK
Pozdrawiam
 

kaszub

New member
Okazuje sie ze u mnie w avansie beda mieli w cenie gazetkowej 42pv7 zamiast tego modelu ktory faktycznie jest w ofercie gazetkowej.
 

majster168

New member
kaszub napisał:
Okazuje sie ze u mnie w avansie beda mieli w cenie gazetkowej 42pv7 zamiast tego modelu ktory faktycznie jest w ofercie gazetkowej.

... który jeśli dobrze wyczytałem jest skrojoną wersją 45EH (i chyba też tego dziwnego modelu K vel EHK) - ma tylko m.in HDMIx1 i brak wejścia komputerowego:(

Ja chyba jednak pójdę w CRT HD Pre Philipsa

Edit: Kolejna wizyta w Avansie i...
1. Pan na pytanie o plazmę z promocji: "no tutaj stoi..." a ja na to, a przecież to nie ten (bo gość wskazał na PV7); a facio, że jest błąd w gazetce i zakończył rozmowę... bez komentarza:)

2. Z powodu ograniczonych funduszy zakupiłem Philips 32PW9551/12 HD Prepared:)

Pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:
Do góry