Panas czy Soniak ?

nermal

New member
Witam,
Mam na oku 2 lcd... Sony 32d3000 i Panasonic TX-32LX700P
W głównej mierze bede je używal do x360 i ps3 .. mam kablowke.. Co polecacie?
 

nermal

New member
Hmm.. bede go wykorzystywal w 60% do grania, 20% dvd, 30% TV.. jak wczesniej wposmnialem mam kablowke..jestem bardziej przekonany do panasa.. Jak wygladaja gry na xboxie na nim ? Nie ma zadnych smug?
 

Holt_

New member
Bez reklam
z moich obserwacji wynikało, że Sony gorzej znosił słaby sygnał SD. Leciutko, niemal niedostrzegalnie, smużył przy transmisjach sportowych. Podkreślam - przy stsounkowo słabym sygnale, jakim była antena naziemna.
 

rafcio76r

New member
Bez reklam
Holt_ napisał:
z moich obserwacji wynikało, że Sony gorzej znosił słaby sygnał SD. Leciutko, niemal niedostrzegalnie, smużył przy transmisjach sportowych. Podkreślam - przy stsounkowo słabym sygnale, jakim była antena naziemna.


Gdzieś na niniejszym forum czytałem o problemach SonyD3000 w grach na xbox360 (efekt smugi). Panas do gier z kolei jest bardzo chwalony a i z kablówką dobrze sobie radzi.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Analizując Twoje warunki - rzeczywiście sięgałbym po Panasonica LX 700.
Szczególnie przy grach na Xboxach - rewelacja. Ale przy DVD i Tv będzie miał bardzo dobra płynność. Tyle że suma tych procentów mi się nie zgadza :( "w 60% do grania, 20% dvd, 30% TV" :D
 

nermal

New member
buhehe fakt moj blad.. Dziekuje Wam za rade :).. Zdecyduje sie na Panasa.... Mam w planach jeszcze zakup TV do salonu, dlatego Was zapytam.. Jaki byscie polecili? Ma byc Full HD, do 5-7k LCD, Posiadam telewizje N, 50% PS3,x0,wii ,30% dvd 20% tv.. :eek:k:
 

Paweł Dziuba

New member
nermal napisał:
buhehe fakt moj blad.. Dziekuje Wam za rade :).. Zdecyduje sie na Panasa.... Mam w planach jeszcze zakup TV do salonu, dlatego Was zapytam.. Jaki byscie polecili? Ma byc Full HD, do 5-7k LCD, Posiadam telewizje N, 50% PS3,x0,wii ,30% dvd 20% tv.. :eek:k:

Panas TX-37LZD70F - ten " polecam " , bo : ma - ponoć - głębię i zróżnicowanie czerni jak - najnowszy LCD - Sony D 3000 ( w czym jest lepszy od Panasa LX 70/700 ) , mając naturalność kolorów i - idealną -płynność obrazu jak Panas LX 70/700 ( w czym jest lepszy od Sony D 3000 - który miewa z tym problemy ) .
Ten LCD ma być lada dzień w sprzedaży i ja nie radzę podejmować decyzji o kupnie TV bez obejrzenia go na żywo w akcji i porównania z innymi - najnowszymi/najlepszymi - LCDkami .
Dobrze też poczekać kilka tyg./miesięcy aż jego cena - znacznie ? - spadnie .
Pozdrawiam .
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Ale skaczesz - musisz podać jakie środki przeznaczasz - bo przekroczyliśmy kolejną barierę . A tu znajdzisz też inne extra modele.
 
Do góry