37PV70P ... przeplacilem ?

StarScream

New member
Witam. Kupiłem ww. Panasonica i interesuje mnie czy da sie go kupić taniej w sklepie stacjonarnym na raty niż 5000 zł ?
tyle wlasnie dalem za ten model w media markt ale widze w necie taniej. a ze nie chce sprzetu z neta stad moje pytanie czy kupilem w rozsadnej cenie ?
Pozdrawiam i prosze nie linczujcie to moj 1 post.
 

StarScream

New member
Gdzie kupie taniej? jakies info ? nazwy sklepow [nie netowych] ?

wiem ze przegladajac oferty na skapiec.pl jest wiele taniej ale mi nie chodzi o takie sklepy.
 

phmizar

New member
Wystarczy kupić w necie (ale nie w allegro tylko w normalnej firmie) i odebrać za pobraniem lub osobiście. To są legalnie działające firmy i przy zachowaniu ostrożności, sprawdzeniu towary przy odbiorze nie ma żadnego ryzyka. Ale to Twój wybór... Za 1700 masz kino;)
 

StarScream

New member
pytam teraz bo jest 2 tyg na oddanie wiec musze sie spieszyc.
ale ciekawi mnie jedno... dlaczego az taka roznica ?
i czy mozliwa jest sprzedaz ratalna hmmm. musze zadzwonic i zapytac.
ktory sklep polecasz?
 
Ostatnia edycja:

StarScream

New member
o dziekuje pieknie za wszystkie odpowiedzi :)
znalazlem sklep w lublinie w ktory m kosztuje 3800 zł.
mam nadzieje ze zdzieracze z media markt nie beda robic problemow z oddaniem sprzetu.
Pozdrawiam i życze milego dnia:)
 

sponn

New member
StarScream napisał:
o dziekuje pieknie za wszystkie odpowiedzi :)
znalazlem sklep w lublinie w ktory m kosztuje 3800 zł.
mam nadzieje ze zdzieracze z media markt nie beda robic problemow z oddaniem sprzetu.
Pozdrawiam i życze milego dnia:)

Pierwsze slysze zeby w MM mozna bylo cos oddac za zwrotem pieniazkow. Owszem mozna ale oddac i wziac cos w tej samej cenie (ew. kilka towarow lub drozszy towar/towary i doplacic roznice). Nie liczylbym ze oddasz TV a oni zwroca Ci pieniadze. Ale zycze powodzenia.
 

Myszkin

New member
sponn napisał:
Pierwsze slysze zeby w MM mozna bylo cos oddac za zwrotem pieniazkow. Owszem mozna ale oddac i wziac cos w tej samej cenie (ew. kilka towarow lub drozszy towar/towary i doplacic roznice). Nie liczylbym ze oddasz TV a oni zwroca Ci pieniadze. Ale zycze powodzenia.

Potwierdzam! Wymiana towaru w tej samej cenie lub dopłata do droższego. Nie zwrócą kasy tym bardziej, że udało im się znaleźć (bez urazy) frajera!
Ja kupiłem niższy model 37PV7P za 2760 pln, sklep stacjonarny + sprzedaż wysyłkowa, wszystko legalnie, faktura, gwarancja. Ten sam model na dzień dzisiejszy w MM 3599 pln, Auhan 3999 pln. Takie markety należy omijać szerokim łukiem!

ps.Rzekome różnice w jakości obrazu między PV7P, a PV70P należy włożyć między bajki dlatego jeśli komuś nie potrzebne dodatkowe wejścia powinien brać PV7P. Sporo kasy zostaje w kieszeni, a jakość obrazu mamy tą samą.
 

StarScream

New member
jesli biore na raty bez zadnych wplat moge pojechac i wciagu 2 tyg. rozwiazac splate z bankiem poprzez media markt i oddac tv. robilem tak z komputerem.

zadzwonilem do mm i trzeba podac sklep w ktorym dostanie sie taki sam sprzet taniej i zwracaja roznice lub koryguja umowe ratalna na mniejsze raty. zobacze co z tego wyjdzie. jaka narazie powiedzieli ze sie skontaktuja ze sprzedawca tanszego tv.

edit : mm oddalo roznice w cenie wynoszaca 1500 zł, wiec tv wyszedl 3500 czyli w rozsadnej cenie.
nie robili problemow ... :)
tylko trzeba bylo zaplacic gotowka, to jedyny minus.

dziekuje za wszystkie odp.
Pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:

andrewek

New member
3350 pln w normalnym sklepie :) 37PV70P

Hej,

Ja dałem 3350 za 37PV70P w sklepie normalnym (nie internetowym) http://www.mixelectronics.pl/ w łodzi w carrefour

PS.

telewizorek super - ale dobry sygnał to podstawa - dobry kabel np euro i cyfrowa TOYA i śmiga aż miło. Poza tym (może to się komuś przyda) u mnie obraz zdecydowanie poprawił sie po podłączeniu TV bez uziemnienia - do gniazdka bez bolca. Wczesniej mialem poziome pasy i byłem lekko zalamany jakością obrazu. Okazało się że zakłocenia z sieci 230V tak działają.

Pozdr.
Andrzej
 

timbot

New member
Bez reklam
tylko pokrewnie w temacie, a nuz kogos zainteresuje:
dzis o 15 jeszcze byly pv7p po 2999 (nie wiem, chyba 42 cale), z mozliwoascia wziecia na raty (wg sprzedawcy po takiej samej cenie) w euro agd rtv w warszawie, przy skrzyzowaniu kasprzaka i bema (ale juz w jankach nie bylo tej oferty)
przez przypadek sie zaplatalem w sklepie po kable jakies i wspomnial mi sprzedawca bardzo mily (z ul. bema, pozdrawiam serdecznie!)...
w kazdym razie zawsze mozna tam zadzwonic i sie spytac czy sa jeszcze
 

deha

New member
zgodnie z przepisami unii możesz oddać każdy zakupiony towar w ciągu 10 dni i nikt łachy nie robi ,w przypadku problemów kontakt z rzecznikiem praw konsumenta jest w każdym większym miescie
 

andrewek

New member
deha napisał:
zgodnie z przepisami unii możesz oddać każdy zakupiony towar w ciągu 10 dni i nikt łachy nie robi ,w przypadku problemów kontakt z rzecznikiem praw konsumenta jest w każdym większym miescie

niestety mylisz się :( 10 dni masz na oddanie towaru zakupionego "na odległość" (internet, telefon) nie ma żadnego przepisu umożliwiającego zwrot towaru kupionego w sklepie "face to face"- to jedynie dobra wola sprzedawcy to umożliwia

Pozdr.
Andrzej
 

Pansłonic

New member
deha napisał:
zgodnie z przepisami unii możesz oddać każdy zakupiony towar w ciągu 10 dni i nikt łachy nie robi ,w przypadku problemów kontakt z rzecznikiem praw konsumenta jest w każdym większym miescie

andrewek napisał:
niestety mylisz się :( 10 dni masz na oddanie towaru zakupionego "na odległość" (internet, telefon) nie ma żadnego przepisu umożliwiającego zwrot towaru kupionego w sklepie "face to face"- to jedynie dobra wola sprzedawcy to umożliwia

Pozdr.
Andrzej
Masz rację andrewek, potwierdzam.
A co do rezygnacji z rat, to oczywiście można, ale sklep może żądać zapłaty gotówką więc i tu jest to dobra wola sklepu.
 
Do góry