Który model LCD Wybrać

abandura

New member
Zastanawiam się nad kupienie telewizora LCD 32". Po długim szukaniu i czytani o lcd Wybrałem dwa maodele lcd .
- Panasonic 32lx70p
- Samsung 32M87B
Który model mam wybrać!!!

Głównie ogladam telewizje i filmy na DVD.
Przymierzam się do tv N
 

Holt_

New member
Bez reklam
jeśli chcesz jeszcze podłączać komputer, to.....można się wahać.

Jeśli to mało ważne - Panasonic. Doskonały TV.
 

rafcio76r

New member
Bez reklam
abandura napisał:
Zastanawiam się nad kupienie telewizora LCD 32". Po długim szukaniu i czytani o lcd Wybrałem dwa maodele lcd .
- Panasonic 32lx70p
- Samsung 32M87B
Który model mam wybrać!!!

Głównie ogladam telewizje i filmy na DVD.
Przymierzam się do tv N


zdecydowanie Panasonic LX70P
 

Piotr1303

New member
abandura napisał:
Zastanawiam się nad kupienie telewizora LCD 32". Po długim szukaniu i czytani o lcd Wybrałem dwa maodele lcd .
- Panasonic 32lx70p
- Samsung 32M87B
Który model mam wybrać!!!

Głównie ogladam telewizje i filmy na DVD.
Przymierzam się do tv N

Z uwagi na fakt posiadania powinienem polecić Panasonica ale wybór TV jest trudny i pozostaje w gestii nabywcy. Ja powiem co mnie przekonało – martwy pixel, który zobaczyłem w Samsungu – wiesz nie żeby jedna czarna owca świadczyła o wszystkich ale ... . Natomiast przeglądnąłem specyfikację Samsunga i powiem, że jestem mile zaskoczony proponowanym wyposażeniem. Masz trudny wybór. Ja bym to tak ujął – jeśli jakość to Panasonic a jeśli wypas to Samsung.
Ps. słyszał niepochlebne opinie o TV N w Panasonicu, sprawdź to koniecznie – zapytaj Kikiego.
 

gojas

New member
Holt_ napisał:
jeśli chcesz jeszcze podłączać komputer, to.....można się wahać.

Jeśli to mało ważne - Panasonic. Doskonały TV.

ja mam podobny dylemat -niewiem czy zdecydowac sie na Samsunga czy Panasonica.
Chcialbym jednak jeszcze do tego podlaczyc komputer w celu ogladania DivX'ow. Moze ktos rozwinac powyzsza mysl....Czy jest jakis problem w podlaczeniu komputera do tego Panasonica?
 

Proofit

New member
Również mam podobny dylemat tyle że moje typy to:
Panasonic TX-32LX70 vs. Toshiba 32R3500PG vs. Sharp 32BV9E.
Dodam że jestem w posiadaniu N-ki, mam rowniez DVD Denon DVD-1730, no i komputer ;) Wiec pragnę jak najlepszego tv :)
Pozdrawiam
 

jpk78

New member
Dodam jeszcze ze mam telewizje "n" tv mam podpiety do nboxa po hdmi i nie wystepuja zadne problemy nic nie zrywa i wszystko chodzi plynnie
 

Proofit

New member
Również dołączam się do pytania poprzednika. Jakie rozdzielczości i przy jakim odświżaniu można uzyskać po podłączeniu z PC poprzez D-SUB? A jakie po HDMI?
 

gojas

New member
po tym co wyczytalem przez ostatnie kilka dni sklaniam sie bardziej ku panasonicowi,tylko niewiem czy radzi on sobie rownie dobrze jak samsung po podlaczeniu do kompa....
a co gorsze we wszystkich sklepach internetowych na dzien dzisiejszy panasonic lx70 jest niedostepny :(
 
Do góry