Panasonic TH-42PV70 + Xbox 360

Status
Zamknięty.

deha

New member
dobry ale...

nermal napisał:
Witam. Xbox 360 + http://allegro.pl/item227841704_panasonic_th_42pv70p_podstawka_th_42pv70.html
Co o tym sądzicie? Czy nie zawiode sie na tym? Poniewaz 60% przeznaczam na granie, a 30% TV, 10% filmy... Słucham Waszych opinii.. :grin:

na stronie www.e-multi.pl w sklepie hopla możesz go mieć poniżej 4000pln,ja zamówiłem tam wczoraj pv7 według mnie róznica jest tylko w dodatkowym wejsciu hdmi reszta tak samo,w mm nie mogli mi w żaden sposób pokazać wyzszości obrazu na 70 w stosunku do pv7 a został mi tysiak w kieszeni
 

nermal

New member
Wiecie.. Chcialbym miec dobra plazme do xboxa 360... Moze polecicie mi jeszcze jakas w cenie do 5 tyś ? Chciałbym mieć TV do grania :p jak i do oglądania (rodzina) ..
 

mataman

New member
Bez reklam
Ale zdecydowny jestes na plazme ? Bo jezeli ma byc TV do grania w wiekszoszci jak napisales to polecam samsunga LE37R81 np. lub 40"
 

nermal

New member
Wiesz.. ja mam kablowke.. i facet ze skelpu mowil ze obraz z kablowki zdecydowanie lepiej wyglada na plazmie.. dlatego chce ja kupic bo sam mam kablowe..zreszta pokazywal mi na przykladzie plazmy z lcd.. na lcd widac bylo lekki sniezek.. to jedyny mankament... nie wiem jak radzi sobie plazma w grach, dlatego jeszcze raz zapytam co propnujecie z PLAZMY.. do 5 tyś.. Musi byc wydajny na xboxie 360 jak i w TV..
 

nermal

New member
Doradzic.. Nic nie doradzil.. mowil ze plazmy nadaja sie do kablowy.. ale mi tez zalezy na grach.. wiec chcialem Was zapytac.. widze ze nie potraficie mi dokladnie odpowiedziec.. Pytanie Pytaniem..:rolleyes:
 

bankrootghost

New member
nermal napisał:
.. widze ze nie potraficie mi dokladnie odpowiedziec.. ..:rolleyes:

jesteś rozbrajający.
jakiej odpowiedzi oczekujesz.
Poświęć trochę czasu, rusz dooopsko i udaj się do sklepu.
Zabierz ze sobą konsolę, DVD, kablówkę można sobie zasymulować i wybieraj - nikt tego za Ciebie nie zrobi
 
Status
Zamknięty.
Do góry