menu serwisowe w 37pv70

Przemcio73

New member
Witam. Właśnie jestem przed podjęciem decyzji o zakupie 37pv70. Chciałbym być do końca pewien, że kupuje NOWY a nie wystawowy tv. W związku z tym moje pytanie: czy wejście w menu serwisowe odbywa się w ten sam sposób co w modelu pv60? Cyt.: "Jak wejść w menu serwisowe (tylko dla zaawansowanych)?
Menu serwisowe jest wykorzystywane do specjalistycznej konfiguracji TV. Oznacza to, że wszelkie zmiany poszczególnych parametrów mogą się wiązać z nieprawidłowym działaniem tego TV. Wszelkie modyfikacje wykonywane być powinny z zachowanie wszelkich środków bezpieczeństwa. Najlepiej zapisywać co i jak się zmieniało na kartce papieru, tak by móc je przywrócić do stanu poprzedniego.

Menu służy także do sprawdzenia jak długo już TV pracuje.
Wejście do niego należy przeprowadzić następująco:
- Wejść na kanał 99.
- W menu dźwięku ustawić tony niskie na maksimum, tony wysokie na minimum.
- Należy nacisnąć i przytrzymać klawisz INDEX na pilocie i jednocześnie nacisnąć klawisz "strzałki w dół" na TV. Na ekranie powinno pojawić się MENU 1.
- Po menu poruszać się można klawiszami czerwonym (do przodu) i zielonym (wstecz) na pilocie.
- Aby wejść do MENU 2 należy dojść do końca MENU 1 i nacisnąć klawisz HOLD na pilocie
- Na samym końcu MENU 2 jest okienko z ilością przepracowanych godzin.
- Aby zakończyć pracę MENU należy nacisnąć klawisz EXIT na pilocie. W przypadku naciśnięcia klawisza ENTER wszelkie zmiany zostaną zachowane. Proszę UWAŻAĆ!"
pozdrawiam
 

Dru

Moderator
trochę się napisałeś, w sumie niepotrzebnie :). Bo w PV70 do menu serwisowego wchodzi się w inny sposób: na TV wciskasz przycisk ściszania </- a potem na pilocie wciskasz trzy razy 0 (zero). I już jesteś w menu serwisowym. Powodzenia!
 

adam-ck

New member
Przemcio73 napisał:
Witam. Właśnie jestem przed podjęciem decyzji o zakupie 37pv70. Chciałbym być do końca pewien, że kupuje NOWY a nie wystawowy tv. W związku z tym moje pytanie: czy wejście w menu serwisowe odbywa się w ten sam sposób co w modelu pv60? Cyt.: "Jak wejść w menu serwisowe (tylko dla zaawansowanych)?
Menu serwisowe jest wykorzystywane do specjalistycznej konfiguracji TV. Oznacza to, że wszelkie zmiany poszczególnych parametrów mogą się wiązać z nieprawidłowym działaniem tego TV. Wszelkie modyfikacje wykonywane być powinny z zachowanie wszelkich środków bezpieczeństwa. Najlepiej zapisywać co i jak się zmieniało na kartce papieru, tak by móc je przywrócić do stanu poprzedniego.

Menu służy także do sprawdzenia jak długo już TV pracuje.
Wejście do niego należy przeprowadzić następująco:
- Wejść na kanał 99.
- W menu dźwięku ustawić tony niskie na maksimum, tony wysokie na minimum.
- Należy nacisnąć i przytrzymać klawisz INDEX na pilocie i jednocześnie nacisnąć klawisz "strzałki w dół" na TV. Na ekranie powinno pojawić się MENU 1.
- Po menu poruszać się można klawiszami czerwonym (do przodu) i zielonym (wstecz) na pilocie.
- Aby wejść do MENU 2 należy dojść do końca MENU 1 i nacisnąć klawisz HOLD na pilocie
- Na samym końcu MENU 2 jest okienko z ilością przepracowanych godzin.
- Aby zakończyć pracę MENU należy nacisnąć klawisz EXIT na pilocie. W przypadku naciśnięcia klawisza ENTER wszelkie zmiany zostaną zachowane. Proszę UWAŻAĆ!"
pozdrawiam


na TV wciskasz przycisk ściszania </- a potem na pilocie wciskasz trzy razy 0 (zero). I już jesteś w menu serwisowym.

Dokładnie j/w (od DRU)- to co opisałeś było w serii PA.
 

eskobar

New member
Przemcio73 napisał:
Witam. Właśnie jestem przed podjęciem decyzji o zakupie 37pv70. Chciałbym być do końca pewien, że kupuje NOWY a nie wystawowy tv. W związku z tym moje pytanie: czy wejście w menu serwisowe odbywa się w ten sam sposób co w modelu pv60? Cyt.: "Jak wejść w menu serwisowe (tylko dla zaawansowanych)?
Menu serwisowe jest wykorzystywane do specjalistycznej konfiguracji TV. Oznacza to, że wszelkie zmiany poszczególnych parametrów mogą się wiązać z nieprawidłowym działaniem tego TV. Wszelkie modyfikacje wykonywane być powinny z zachowanie wszelkich środków bezpieczeństwa. Najlepiej zapisywać co i jak się zmieniało na kartce papieru, tak by móc je przywrócić do stanu poprzedniego.

Menu służy także do sprawdzenia jak długo już TV pracuje.
Wejście do niego należy przeprowadzić następująco:
- Wejść na kanał 99.
- W menu dźwięku ustawić tony niskie na maksimum, tony wysokie na minimum.
- Należy nacisnąć i przytrzymać klawisz INDEX na pilocie i jednocześnie nacisnąć klawisz "strzałki w dół" na TV. Na ekranie powinno pojawić się MENU 1.
- Po menu poruszać się można klawiszami czerwonym (do przodu) i zielonym (wstecz) na pilocie.
- Aby wejść do MENU 2 należy dojść do końca MENU 1 i nacisnąć klawisz HOLD na pilocie
- Na samym końcu MENU 2 jest okienko z ilością przepracowanych godzin.
- Aby zakończyć pracę MENU należy nacisnąć klawisz EXIT na pilocie. W przypadku naciśnięcia klawisza ENTER wszelkie zmiany zostaną zachowane. Proszę UWAŻAĆ!"
pozdrawiam

:hmm:nie wiem dokładnie jak to jest z panasonicami ale w samsungach jezeli wcisniesz reset to juz sie nie dowiesz jak długo tv grał bo kasuje sie wszystko i juz masz czas pracy tv na 0 wiec moze byc z tym problem,to tylko moje spostrzezenie!!!
 

mabro

New member
adam-ck napisał:
na TV wciskasz przycisk ściszania </- a potem na pilocie wciskasz trzy razy 0 (zero). I już jesteś w menu serwisowym.

Dokładnie j/w (od DRU)- to co opisałeś było w serii PA.

[FONT=&quot]
Mam pytanie do adam-ck jak się poruszać po tym menu serwisowym? czy można coś zmienić w ustawieniach czy tylko przejrzeć i zrobić test naciskając czerwony przycisk na pilocie ?[/FONT]
 
Do góry