YouTube samoczynnie się wyłącza

qurter

New member
Cześć ostatnio odpaliłem starą plazme Ut50 i chciałem połączyć się z YouTube ale po paru sekundach się wyłącza. Jest jakiś sposób aby aplikację odpalić? Można również cofnąć jakoś zaktualizowana aplikację gdyż w starej wersji chodziło.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Pisaliśmy wcześniej - Panasonic nie robi update wsparcia do starych telewizorów. Czas na wymianę sprzętu - tym bardziej, że nie ma też DVBT-2
 

Stanley

Member
Bez reklam
Pisaliśmy wcześniej - Panasonic nie robi update wsparcia do starych telewizorów. Czas na wymianę sprzętu - tym bardziej, że nie ma też DVBT-2
A którzy to producenci dają wsparcie do telewizorów starszych niż 3-4, no może 5 lat, nie mówiąc w wieku circa >8-9?

Co do YT - można dokupić za stosunkowo nieduże pieniądze dongla/przystawkę np. choćby Mi Stick.
Podobnie jeśli chodzi o DVB-T2/H.265 zapewne wkrótce będzie wysyp różnej maści zewnętrznych dekoderów.
Uprzedzając - czy w danym przypadku jest sensowne, "opłacalne" - niech sobie odpowie posiadacz starszego sprzętu.

P.S. Ciekawą i zarazem niedrogą przystawką (poniżej 200zł) wydaje się być "Canal+ box" - połączenie dekodera DVB-T2 ze smart-boxem opartym na Andoidzie-Tv (YT, Netflixy i inne apki). Być może nabędę do mojego już przeszło 8-letniego Panasa DT60, w którym co prawda jeszcze wciąż działa YT, ale DVB-T już wkrótce przestanie. I którego to tv w najbliższych, ani nawet nieco dalszych planach nie mam zamiaru się pozbywać (no chyba, że padnie). Ku zmartwieniu sprzedawców :wink:
 
Ostatnia edycja:
Do góry