Apple TV+...

maderos

Member
Bez reklam
Witam, dzisiaj wskoczyła mi ta apka na TV... Póki co ogarniam co tam można obejrzeć, bo cena nie wydaje się zaporowa. A może ktoś korzysta i podzieli się opinią? Jak z jakością? 4k, hdr itd...
 

maderos

Member
Bez reklam
Ok, a jakbyś tak w 2, 3 słowach porównał biblioteki obu platform? Znam Netflixa, ale niedługo kończy mi się umowa i dzisiaj wskoczył mi właśnie Apple TV...coś tam można przejrzeć po tytułach, ale to męka jest :D. Aha, czy potrzebne mi jest jakieś dodatkowe urządzenie od Appla czy sama apka wystarczy i na stronie zakładam konto, itd?
 

Tvmania

New member
Bez reklam
Sama apka na tv i zakładasz konto netflix ma więcej filmów i seriali ale apple ma sztos seriale I filmy i ta jakość
 

marciniozo

Well-known member
Bez reklam
Jakościowo Apple jest sztos. HDR, DV super wygląda. Spoko można coś obejrzeć, ale biblioteka jakaś mega bogata nie jest. Jeżeli ktoś ma TV LG 4K lub 8K to w modelach od 2016r. jest teraz promocja 3 m-ce za free.
 

vvv

Well-known member
Bez reklam
Biblioteka nie jest tak bogata jak u innych dostawców
Rekompensuje nam to jakość gdzie jest niedościgniona dla innych dostawców 😀👍
 

maderos

Member
Bez reklam
Ale z logowaniem to są jaja :D. Mam już to ichnie ID, na kompie, na koncie mam w urządzeniach mój TV, a na TV mnie nie loguje...

Edit. Logowanie jakoś poszło. Teraz tak, odpalam filmik z DV i mam tylko HDR?

Edit2. Wychodzi na to, że na Panasie nie mam z Apple tv w ogóle Dolby Vision :/

Na kompie, w opisie filmu mam wymienione formaty danego pliku, i jest DV, na TV tylko HDR...
 
Ostatnia edycja:

mat74

Well-known member
Bez reklam
Najlepsza nic na rynku nie oferuję lepszej jakości obrazu.

Polecam seriale See i Fundacja.

Disney+ jest porównywalny.
wartych polecenia produkcji jest więcej: przede wszystkim Servant,moim zdaniem świetny serial komediowy Ted Lasso, mimo róznych opinii Invasion, Defending Jacob.

Edit2. Wychodzi na to, że na Panasie nie mam z Apple tv w ogóle Dolby Vision :/

Niestety DV w oryginalnej apce nie ma.Powiedzmy sobie szczerze- Panas ma genialny obraz ale pod względem systemu operacyjnego nie rozpieszcza.Najlepszym rozwiązaniem do kompletu jest Nvidia shield i postawienie na niej centrum multimedialnego.
 

maderos

Member
Bez reklam
Niestety DV w oryginalnej apce nie ma.Powiedzmy sobie szczerze- Panas ma genialny obraz ale pod względem systemu operacyjnego nie rozpieszcza.Najlepszym rozwiązaniem do kompletu jest Nvidia shield i postawienie na niej centrum multimedialnego.

Ale w Netflix wszystko pięknie śmiga...No nic to, szkoda.
 

mat74

Well-known member
Bez reklam
Szkoda- porównywałem przed chwilą HDR z apki Panasa i DV z apki Nvidii, subtelna róznica jest.
Kup sobie zewnętrzne urządzenie ,zainstaluj na nim "Piratflix" ;) i bedziesz miał wszystko w top jakości.
 

Stratoss

Member
Bez reklam
Na Piratflix największy plik z Atmosem ma 17,3 GB - więc szału nie ma.
Top jakość w obrazie i dźwięku, to masz tylko z nośnika Blu Ray 4K + odpowiedniej klasy sprzęt towarzyszący... A ze streamingu to jak na razie Apple TV+ najlepsze...
 
Ostatnia edycja:
Do góry