37'' TV - PLAZMA Panasonic PV70P czy LCD Toshiba 37C3000PG???

tobarzo

New member
zakładając, że cena jest taka sama - który z tych tv wybrać, sygnał tv z multimediów (kabel + settopbox cyfrowy), użytkowanie wyłącznie tv i dvd (bez gier, pc);
już chciałem brać panasonica, ale coraz bardziej obawiam się o jego sporą usterkowość (zakładam, że tego modelu dot. to samo co piszecie apropos PV 70P);
proszę o pomoc - inaczej chyba będę grał w marynarza..

na razie wychodzi mi, że jednak Panasonic, tylko czy to na pewno ten lepszy wybór.. :???:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Przemcio73

New member
tobarzo napisał:
zakładając, że cena jest taka sama - który z tych tv wybrać, sygnał tv z multimediów (kabel + settopbox cyfrowy), użytkowanie wyłącznie tv i dvd (bez gier, pc);
już chciałem brać panasonica, ale coraz bardziej obawiam się o jego sporą usterkowość (zakładam, że tego modelu dot. to samo co piszecie apropos PV 70P);
proszę o pomoc - inaczej chyba będę grał w marynarza..

na razie wychodzi mi, że jednak Panasonic, tylko czy to na pewno ten lepszy wybór.. :???:
Cześć. Nie wiem czy nadal aktualne, ale coś napiszę o 37pv70. Posiadam go od kilku dni- obraz REWELACYJNY!. Mam n-ke i dobre dvd denona i tutaj jakością powala na kolana. Mówię to świadomie bo także posiadam lcd 32 samsunga. Nie wierzyłem, że plazma daje taką czerń. Obraz sd z satelity także bardzo dobry. Nie wspomnę o programach hd bo obraz to bajka:p Nie mam żadnego cykania tak podobno dość często spotykanego w tym modelu ani innych wad. Wiatraczki chodzą bezszelestnie:D
 

jjb

New member
Witam,

co do awaryjnosci to nalezy sprawdzic jaka firma ile sprzedaje egzemplarzy. Okaz esi eze panasonic sprzedaje bardzo duzo (duuzo wiecej niz np pioneer) stad tez duzy odsetek uszkodzonych tv. Kazda firma posiada okolo 10-15% odsetek wadliwych urzadzen wiec im wiekszy ilosc sprzedanych tv tym wiecej tych uszkodzonych.

Co do wiatraczkow to zaslugo najnowszej technologi, polegajacej na nie montowaniu tych wiatraczkow. Stwierdzono ze w ten sposob sa najmniej uciazliwe dla wlasciciela TV :)


pozdrawiam
 
Do góry