Panasonic 40HX810E

cuuube

New member
Dobrze trafiłem...Byłem wczoraj w sklepie oglądać HX710 oraz HX810, rzuciła mi się pewna różnica w matrycach, niższy model ma 'matową', a wyższy błyszczącą. Ktoś to wyjaśni ?





Według tej strony hdtv polska (dot) com/niedrogi-telewizor-do-kina-domowego-panasonic-hx810-test-obraz-tuningowany-w-hollywood/2/
HX810 ma VA, a seria co prawda HX700 ma tez VA według poniższej również
www (dot) displayspecifications.com/en/model/bac51e2d


O HX710 nic konkretnego hdtv polska (dot) com/przelom-w-ofercie-panasonic-producent-wprowadza-na-rynek-pierwsze-telewizory-z-android-tv/




BMR, czy RMR chyba nie ma wpływu na to, czy matryca jest błyszcząca lub nie?


Jakie sa różnice między seriami HX, GX, FX ? Czy to są roczniki ?***Bo widzę na stronach HDTV artykuły hdtv polska (dot) com/category/testy/telewizory-lcd/panasonic/, z których można wywnioskować, że FX to model 2017/18, a GX 19/20, HX20/21
 

Petru23

Banned
H - 2020, G - 2019, F - 2018.
Roznice jakieś tam są. G podobno lepszy od H.

710 to eksperyment Panasonica z platformą android. Nie wiadomo nawet czy to wciąż panas czy już vestel, jak wszystko poniżej serii 800.
 

12jojko

Banned
W tym roku następca HX800, czyli JX800 będzie na Androidzie, zmieni się wygląd, bo będą na dwóch nóżkach, dołożą Filmmaker Mode, będzie Dolby Vision, ale bez Dolby Atmos (ten tylko w wyższej serii), jakość obrazu i dźwięku zapewne taka sama, jak w poprzedniku. Przyznam, że czekam na recki i ceny JX800 i JX850 (ten już ma Dolby Atmos i nowy procesor, ale nie ma Andka) i może sobie sprawię taką 40-tkę do małego pokoiku, w tym rozmiarze z Andkiem nic lepszego nie będzie.
 
Ostatnia edycja:

nitomen

New member
Ja mam HX830 65 cali dla zwyklego oglądacza w zupełności wystarczy. Obraz hd z upc bardzo czysty bez szumow i pixeli. System działa płynnie, jedynie przeglądarka kuleje. Troszkę za duzo niebieskiego ale można to zniwelowac w ustawieniach.

Wysłane z mojego SM-N960F przy użyciu Tapatalka
 

Tadeo77

New member
A ja mam takie pytanie bo dzis kupilem 58HX810E a on ma jakis tam swoj system a seria 710E ma Androida 9 Pie i zastanawiam sie dlaczego do serii 7xx wpakowali robocika a do 800 juz nie ? Chyba 800 tez by sobie poradzil i ma lepsze bebechy a oni władowali cos co ma malo apek. Czy sie myle ? Bo nie mogę znaleźć spec technicznych obu TV. Ten moj HX810 ma MediaTek MT5813 i 4K idzie idealnie w YT i filmach z NASa lokalnego.
 

marciniozo

Well-known member
Bez reklam
I oby tak było, w moim poprzednim TV, byl to Panasonic, po dwóch czy trzech latach nie było praktycznie nic. Nawet YouTube skasowali...
Na pytanie zadane producentowi dlaczego zniknęło YT - odpowiedź - bo tak i rada, kupić nowy telewizor. No to kupiłem, z tym, że nie marki Panasonic.
 

nitomen

New member
U mnie podłączylony jest komputer pod Tv wiec zawsze mam alternatywe , druga sprawa ze rynek przystawek do tv z androidem tez sie rozrasta. Zanim kupilem swojego tez myślałem nad czymś z androidem, ale czytałem ze kulawo to chodzi na tv i czesto się wiesza , testowałem sony z androidem i faktycznie nie zachwycil mnie ten system w tv.

Wysłane z mojego SM-N960F przy użyciu Tapatalka
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Ale teraz Sharp wrócił jako Sharp Japan.
Japończycy od tego roku znów kierują firmą chociaż kasa jest. Inna
 
Do góry