Problem z Aplikacją YOUTUBE

polski00012

New member
Witajcie Szukałem w lupce lecz nie znalazłem Jeśli jednak jest taki wątek to proszę o usunięcie posta i wskazanie gdzie on się znajduje :)

Często oglądam kanał YOUTUBE ( generalnie dzieciaki bajki i takie tam ) Dzisiaj rano aplikacja YT się zawiesiła i nic nie mogę z nią zrobić Jest włączona i po prostu jest Ani jest Wyłączyć czy zamknąć czy wrócić iść np do moich subskrycji Czy jest jakiś "skrót" na pilocie żeby wyłączyć tą apke ? Czy muszę zresetować TV Wolałbym tego nie robić ponieważ znowu ustawianie wszystkiego od początku trochę mi się nie chce :) Chyba że nie ma innej rady to trudni :) Dzięki z góry za pomoc
 

Stanley

Member
Bez reklam
Starych modeli , czyli telewizorów sprzed 5 lat - Panasonic nie wspiera już update.
No to ciekawe, bo mam model z 2013r, czyli jeśli dobrze liczę ma już 7 lat i YT wciąż działa. Właśnie oglądam :) Wygląda również, że aplikacja jest wciąż aktualizowana - od czasu do czasu zauważam pewne zmiany bez żadnej mojej ingerencji (apki Panasa zdaje się są za każdym razem pobierane z ichnich serwerów, a bez połączenia tv z netem w ogóle nie da się ich uruchomić).

Co innego firmware telewizora. Tutaj faktycznie aktualizacji nie było od kilku lat i nie ma się co już spodziewać. Zresztą Panas nie jest wyjątkiem w takich praktykach, inni producenci też wspierają software góra 2-3 lata od momentu wprowadzenia modelu na rynek. A potem bye, bye, jak ci coś nie działa/nie podoba - kup sobie nowy ;-)

A wracając do meritum. Faktycznie po pierwsze primo przychodząc na forum z problemem, wypada podać konkretny model telewizora.
Druga sprawa:
Dzisiaj rano aplikacja YT się zawiesiła i nic nie mogę z nią zrobić Jest włączona i po prostu jest Ani jest Wyłączyć czy zamknąć czy wrócić iść np do moich subskrycji Czy jest jakiś "skrót" na pilocie żeby wyłączyć tą apke ?
czy próbowałeś odłączyć (na dłuższą chwilę) telewizor od sieci 230V~ ?

Czy muszę zresetować TV Wolałbym tego nie robić ponieważ znowu ustawianie wszystkiego od początku trochę mi się nie chce :) Chyba że nie ma innej rady to trudni :)
Być może to będzie jedyne rozwiązanie. Chociaż może być tak, że w Twoim modelu YT już nie jest wpierany.
 

Stanley

Member
Bez reklam
Na razie Autor wątku nie raczył podać modelu tv. Zatem wszelkie domniemania, że to jest "stary" telewizor sprzed np. 5-ciu lat nie mają podstaw. Równie dobrze być może jest to roczny tv, w którym YT z jakichś powodów się zawiesił ;-)
Jedną z najprostszych prób "reanimacji" jest restart sprzętu, poprzez całkowite odłączenie od zasilania.
 
Ostatnia edycja:
Do góry