Panasonic LZD70 - test, opinie, wszystko o serii (TX-37LZD70F, TX-32LZD70F, TX-26)

ortax360

New member
Witam -- Jezeli to prawda i lcd bedzie dostepny w Polsce lub u Germanców to biorę bez zastanowienia !! . Tylko jaka cena ?

Nareszcie 37 cali lcd HD 1080P ciekawe kiedy bedzie dostepny ?
No nie nie wytrzymam zaraz dzwonie do Panasonica Polska o info .


Pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:

darcun

New member
Bez reklam
ortax360 napisał:
Witam -- Jezeli to prawda i lcd bedzie dostepny w Polsce lub u Germanców to biorę bez zastanowienia !! . Tylko jaka cena ?

Nareszcie 37 cali lcd HD 1080P ciekawe kiedy bedzie dostepny ?
No nie nie wytrzymam zaraz dzwonie do Panasonica Polska o info .


Pozdrawiam
Witam! A niech to .Już byłem zdecydowany prawie na 90% zakupić LX700.A tu masz babo placek. No oczywiście,że 37" to duża różnica w porównaniu do 32". Ortax360,teraz twoja kolej na działanie w sprawie dostępności tego jak myślę "cacuszka" u nas w kraju.Ty nie wypuścisz tego tematu z ręki. Napewno nikt Cię nie wyprzedzi w tropieniu tego telewizorka/chodzi oczywiście o jego dostępność w Polsce./.Wiem,że Ty będziesz pierwszą osobą,która zdobędzie ten telewizor.Prosimy abyś dzielił się z nami na forum o wszystkim co się dowiesz na temat tych 37 cali.Pozdrawiam!:eek:k:
 

ortax360

New member
No pewnie : az temperatura mi sie podniosła jak zobaczyłem ze bedzie lcd 37 cali Panasonica - W centrum Panasa jeszcze nic nie wiedza . Kazali dzwonic w przyszłym tygodniu . Uwazam , ze (Prawdopodobnie) bedzie dostepny po wakacjach .

PS: Sprzedaje lxd700 . i czekam na 37 cali :) .

Jutro bede miał maila od znajomego (mieszka w Niemczech i zadzwoni do nich ). Wypyta sie dikładnie o nowy model . i o przyblizoną cene : :)

Pozdrwiam
 

darcun

New member
Bez reklam
ortax360 napisał:
No pewnie : az temperatura mi sie podniosła jak zobaczyłem ze bedzie lcd 37 cali Panasonica - W centrum Panasa jeszcze nic nie wiedza . Kazali dzwonic w przyszłym tygodniu . Uwazam , ze (Prawdopodobnie) bedzie dostepny po wakacjach .

PS: Sprzedaje lxd700 . i czekam na 37 cali :) .

Jutro bede miał maila od znajomego (mieszka w Niemczech i zadzwoni do nich ). Wypyta sie dikładnie o nowy model . i o przyblizoną cene : :)

Pozdrwiam
Witam! Myślę, że powinien być u nas dostępny jeszcze w tym roku. Ten wymiar jak w sam raz dla mnie .Będę oglądał od 3.0-3.5m. Telewizor ma być Full HD i 100Hz. Jeśli im się uda tak jak LX70/700 to powinna być bomba! O R T A X 360 trzymaj rękę na pulsie. Pozdrawiam!:eek:k:
 

ortax360

New member
No ,ze jest F. HD 1080P to najmniei istotna sprawa ( dla mnie - chyba ze do kompa . ) za mały jednak do F.HD . Przydałby sie 46 cali lcd Panasonic :)


, ale . :) 100HZ, IPS-ALPHA ITD :) no i w koncu 37 CALI:)
 
Ostatnia edycja:

Romanoff

New member
Mam info od czeskiego przyjaciela(Hi Marek:) ,że tv będzie dostępny na "ichniejszym" rynku we wrześniu.Matryca prawdopodobnie ta sama co w Hitachi 37LD9700.
Pozdro
 

ortax360

New member
Z konc. oznaczenia wynika , ze jest to seria : 70f ( 2 x hdmi) czyli bedzie tez wers. TX-37LZD700F ( 3x hdmi ) itd . ( chyba).?.
 

darcun

New member
Bez reklam
Ortax360- czy matryca z Hitachi też jest IPS-ALPHA tak jak w LX70/700 ? Czerń tak, a co z kątami?
 

darcun

New member
Bez reklam
ortax360 napisał:
Dokładnie : Matryce w Hitachi seria LD9700 to : IPS Alpha - takie jak w Panasonicach seria lx70 i lx700 .

pozdrawiam
Witam! Dzięki za te informacje.Wobec powyższego , czekamy na następne wiadomości o tym telewizorku. Jak widać zainteresowanie tym tematem jest duże.Pozdrawiam!:eek:k:
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
witam
moja wiedza do tej pory była taka :
Panasonic Taiwan na próbę i na swoją odpowiedzialność zamówił LCD 37"
pod nazwą Panasonica. Miał za zadanie sprawdzić dla siebie ten segment rynku. To było w newsach na forum juz jakiś czas temu.
Panasonic Polska - wówczas twierdził że nic na ten temat nie wie.
Ale dziś jestem po rozmowie z szefem marketingu i twierdzi że telewizor będzie w sprzedaży w Polsce za ok. dwa miesiące.
Więcej szczegółów będzie wiadomo za tydzień.
 

darcun

New member
Bez reklam
kiki napisał:
witam
moja wiedza do tej pory była taka :
Panasonic Taiwan na próbę i na swoją odpowiedzialność zamówił LCD 37"
pod nazwą Panasonica. Miał za zadanie sprawdzić dla siebie ten segment rynku. To było w newsach na forum juz jakiś czas temu.
Panasonic Polska - wówczas twierdził że nic na ten temat nie wie.
Ale dziś jestem po rozmowie z szefem marketingu i twierdzi że telewizor będzie w sprzedaży w Polsce za ok. dwa miesiące.
Więcej szczegółów będzie wiadomo za tydzień.
Witam! No to mamy coraz więcej wiarygodnych wiadomości na powyższy temat. Ponieważ Twoje możliwości w pozyskiwaniu informacji na powyższy temat są największe,prosimy o informowanie nas na bieżąco,o ile oczywiście znajdziesz na to czas.Pozdrawiam!
 
Ostatnia edycja:

WuMike

New member
Bez reklam
Jezeli owy panel okaze sie zrostem najwiekszych zalet matrycy IPS Alpha oraz tej z Sony'ego D3000, bede chyba powoli zamawial prezentacje, po ktorej ten sprzet zostanie w domku. Oczywiscie pod warunkiem, ze cena mnie nie zabije.

Czekamy z niecierpliwoscia na dalsze "novinky" ;)
 
Rewelacyjne info. Czaję się na Panasa LX700 od dawna, bo na razie robię remoncik, a tu takie info - LCD 37" (chyba tylko kable powyprowadzam do LCD i na razie pooglądam na CRT).
Mam nadzieję, że ta informacja - Slot pro SD / PCMCIA kartu - zostanie po pewnym czasie skorygowana o karty SDHC, a nie same SD. Wiadomo jakie są opisy na samym początku

Ciekaw jestem jeszcze info o tym, jakiego typu jest to gniazgo PCMCIA (I, II czy III typu) ?

MarekZ masz SOG'a jak nic !!!
 

wa12

New member
Matryca jest taka:

http://www.ips-alpha.co.jp/en/products/index.html

94cm(37“):AX094F002B: 1,920x1,080
Screen Size 94 cm / 37 inches
Number of Pixels 1,920×1,080 pixels
Pixel Pitch 0.43×0.43 mm
Useful Display Range 819×461 mm
Display Mode IPS Pro
Number of Display Colors 16,777,216 colors
Gray Level 256
Contrast 900
Luminance 500 cd/m2
Response Time 6 ms
Viewing AngleVertically and Horizontally: 178°
(CR > 100)Outside Dimensions 877x517x56 (max.)mm
Weight 9,500g
Power Consumption 120W
 

kapa

New member
Hmmm 37 cali do FullHD to troche malo ale jak cena bedzie przyzwoita i ten tv bedzie przyjmowal 1080p po componencie to moge wybaczyc. ;)
 
Do góry