Th-37pv7p

loky

New member
Witam.
Dziwne że na temat tego telewizora mamy tak mało informacji na forum, to przecież w tej chwili najtańsze 37" na rynku więc aż się prosi... Zjeździłem za nim wczoraj pół miasta i niestety nie znalazłem takiego, co za tym idzie nie mogłem zobaczyć jak "gra", porównać :(
Może właściciele tego modelu będą tak mili i napiszą kilka zdań. Ciekawi mnie czy ten tv posiada podobne dolegliwości jak wiele innych czyli, jakieś dziwne plamowate kolory się zdarzały, zielone krawędzie, węże, cykanie i inne cuda? Co znaczy to "P" na końcu, na stronie panasonica nie ma nawet opisu modelu z "P" na końcu. Ale oczywiście przede wszystkim jak gra?

pozdrawiam
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Dziś montowaliśmy u klienta . Też sprawdzał to wszystko .
Brak tych problemów co wymieniłeś . Nie wiem jakie masz oczekiwania , ale klient bardzo zadowolony.
 

loky

New member
kiki napisał:
Nie wiem jakie masz oczekiwania , ale klient bardzo zadowolony.
Żadnych wielkich oczekiwań. Nie znalazłem go w sklepach więc szukam potwierdzenia że tak tani tv nie jest jakąś pułapką, obawiam sie "haczyka" uzasadniającego tą cenę. Podstawa to czy obraz nie odstaje od innych tańszych panasonikow, jak się prezentuje, czy obudowa przyzwoicie wykonana, jak pilot, czy dźwięk w normie itp. Nie znalazłem nawet jednego normalnego zdjęcia tego tv.
kiki, może byłbyś tak miły i pstryknął kilka fotek?

pozdrawiam
 

jancuss

New member
Jak ustawic Panasonica TH-37PV7P

Witam!!!!
Kupilem dzisiaj za dobra cene Panasonica TH 37PV7P Jezeli ktos jest zorientowany i moze mi pomoc w ustawieniach tego telewizora to bardzo prosilbym o informacje Odbieram sygnal z Cyfrowego Polsatu
Dziekuje i pozdrawiam
 
Do góry