Panasonic TX-L42ET5E nie włącza się (jedynie miga dioda)

quasido

New member
Cześć,

Mam problem z Panasonikiem TX-L42ET5E. Od pewnego czasu po godzinie, dwóch korzystania z TV i wyłączeniu, nie chce się ponownie włączyć. Mruga czerwona dioda, ale nie chce przeskoczyć na zieloną. Tak jakby się zmęczył. Musi odpocząć z godzinę by znów zadziałał. A dziś to nawet przy pierwszym uruchomieniu był problem. Co ciekawe identyczny problem miałem z moim starym kineskopowym Panasonikiem 8 lat temu. Więc nie wiem czy to przypadłość wszystkich TV czy tylko Panasoniców. A co więcej czy da się to jakoś naprawić czy lepiej zacząć polować na nowy TV?
 

quasido

New member
Robiłeś twardy reset ?
Nie, nie próbowałem.
Tydzień że reset mam wykonać wysłuchuje tej instrukcji:
Aby zrestartować TV panasonic [Przywrócić ustawienia fabryczne] prosze postępować według poniższych instrukcji:
1. Wciśnij przycisk [MENU] na pilocie zdalnego sterowania.
2. Następnie wybierz [KONFIGURACJA]
3. Następnie [SYSTEM MENU]
4. Następnie [USTAWIENIA FABRYCZNE]
5. Proszę postępować zgodnie z instrukcjami

Czy jest jakaś inna firma twardego resetu?

Wysłane z mojego Mi 9 SE przy użyciu Tapatalka
 

quasido

New member
Niestety, nic to nie dało. Tv dalej nie chce się włączyć. Czy to oznacza że powinienem go już spisać na straty?

Wysłane z mojego Mi 9 SE przy użyciu Tapatalka
 

Karol1976

Active member
Bez reklam
Daj se spokój , model z 2012 roku ... Sprzedaj na części całego i dołożysz i kupisz nowego

A pro po usterki albo ci poszły ledy albo coś z płytą lub zasilacz
 

quasido

New member
Dzięki. W takim wypadku poszukam czegoś nowego. Nie chcę zakładać nowego wątku a szukam teraz około 55" (2,5 metra od tv) czy znajdę coś lepszego od TCL 55EP680 (jakość/cena) w podobnych pieniądzach (do ok. 2000 zł). Okno za tv i tylko jedna osoba oglądająca na wprost w większości HD z UPC (seriale, publicystyka)

Wysłane z mojego Mi 9 SE przy użyciu Tapatalka
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
TCL 55EP680 masz w programie gdzie sam wybierasz ceny.
Podaj proszę maila to CI wyślę cały program.
I zmieścisz się w cenie podanej i to pakietem gratisów, jak będziesz zalogowany w Klubie HDTV .
 
Do góry