Czy warto kupić używanego 60ZT60?

DoDe

New member
Cześć wszystkim.

Mam pytanie czy warto kupić używanego modelu Panasonica 60ZT60?
TV ma przepracowane 7200 godzin.
Kosztuje około 7500 zł.
Interesuje mnie tylko jakość obrazu i żeby Nvidia Shield TV działało po HDMI poprawnie.

Czy warto za taki używany model i przepracowanych godzin dać takie pieniądze?
Czy z nowych TV np. OLED jest coś co będzie lepsze pod względem obrazu?

Dzięki z góry.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Przecież masz 65 Oleda 65C9 taniej i to z pakietem, nowy z gwarancją , z pakietem i z całą pewnością gra lepiej od starej plazmy i ma zdecydowanie większe możliwości pod każdym względem.
Do tego pobiera dużo mniej prądu !
 

DoDe

New member
Przecież masz 65 Oleda 65C9 taniej i to z pakietem, nowy z gwarancją , z pakietem i z całą pewnością gra lepiej od starej plazmy i ma zdecydowanie większe możliwości pod każdym względem.
Do tego pobiera dużo mniej prądu !

Kiki,

zdaje sobie sprawę o tym że OLED są tańsze. Do tej pory miałem do czynienia tylko z plasmami i dlatego nie wiedziałem czy nowe OLED są lepsze od znanego ZT60.

Mogę dać więcej za TV tylko nie wiem który z OLED byłby najbardziej rozsądnym wyborem.
Moje myśli były następujące:
od LG seria C lub od Panasonica seria GZ2000 lub przyszły HZ2000.
Nie interesuje mnie dźwięk, system operacyjny lub inne sztucznie polepszające obraz funkcje. Tylko obraz którego będę chciał skalibrować dla najlepszych efektów.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Nowy Oled 65C9 - jest lepszy pod każdym względem.
I mieści się w cenie owej plazmy, która po tylu latach wg mnie nie powinna kosztować więcej jak 4 tyś zł.
Ok. To ile masz max kasy ?
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
To wówczas Philips 65 Oled 934- masz go w programie dla niebieskich gdzie sam wybierasz ceny. Podaj maila to CI wyślę cały program.
 
Do góry