Panasonic 55- 2500-3000

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Cena 3999
Jak robisz przedpłatę 10 dni masz - 10% od ceny , czyli 3635 zł
I do tego pakiet gratisów .
 

sharezz

New member
Właśnie go widziałem w ME, gdy byłem oddać TCLa. O dziwo facet w sklepie sam mi go zaproponował... jak na razie sprzedawcy tylko proponowali mi Sony, LG ew Samsungi.
Przyznaje ze bardzo dobre wrażenie na mnie zrobił.... ale to tez mógł być po prostu film reklamowy.
Przeszkadza mi tylko ten ich OS, jakby się cofnąć o 10 lat....


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
 

sharezz

New member
Jako ze Panasonic to dla mnie całkowita nowość i zupełnie go nie brałem pod uwagę przy zakupie - jest wersja tych telewizorów na rok 2020? Wszystkie testy jakie widzę dotyczą modeli 2019. I co oznacza litera E na końcu? Np TX-58GX810E? W testach tego E tez brak.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
 

SDman

Banned
Panasonic ma świetne wyposażenie nie wprowadzaj ludzi w błąd.
Jedynie problematyczny dla niektórych może być system, a system to nie wyposażenie.
 

sharezz

New member
Niby masz rację, ale też nie o to chodzi, żeby wydać 3tys a poźniej jeszcze dokupywać do niego mi boxa.
I tak po ptokach, promka się skończyła, cena wrócila do 2999. Dziwne, bo ceneo pokazuje, że wiosną był w normalnej cenie 2799.
@kiki co masz na myśli mówiąc, że ma słabe wyposażenie?
 

Adam85Rbk

Active member
Bez reklam
ale oczywiście Philips 58pus8535 ma obraz wypasiony może nawet lepszy od Panasa GX830 ale kto co woli..według mnie te dwa telewizory do trzech tysięcy (Philips delikatnie przekracza budżet) nie mają sobie równych
 

Adam85Rbk

Active member
Bez reklam
jak chcesz androida to właśnie mi box czy nvidia shield tv to najlepsze opcje , każdy telewizor z android tv działa na dziś wolniej od takiego mi boxa ale idzie nowy google tv więc tu ma być już szybciej więc trzeba czekać na testy na ile szybkość systemu jest poprawiona
 
Do góry