50VT60 - kropki na czarnym ekranie

mirekpa

New member
Witam. Zakupiłem ostatnio plazmę 50VT60. Podczas wyświetlania czarnego ekranu z odległości poniżej 20 cm od ekranu widoczne są białe mrugające kropki . Są mniejsze niż wielkość piksela i wygląda to jak jakieś rozładowania. Z odległości powyżej 20cm juz nie widać tego efektu. Czy jest to coś niepokojącego. Plazma została zakupiona jako używana i ma przepracowane 7 tys godzin.

Prośba dla posiadaczy VT60 - czy również macie taki efekt. Widoczny tylko na czarnym ekranie w zaciemnionym pomieszczeniu.
 
Ostatnia edycja:

matifcb

Member
aktualne ceny ( nie roznia sie od tych ktore byly rok czy dwa temu) masz na olx i allegro gdzie sa sprzedawane przez 2-3 ludzi w PL uzywki z DE systematycznie, te osoby sa handlarzami typowymi, nawet zdjec od lat nie zmieniaja w ogloszeniach. Majac juz 3 modele Panasonica (42, 55, 65) w przeciagu okolo 5 lat troche tematu liznalem. Szkoda ze 65 cali to max plazmy :( trzeba czekac az OLED zaczna ludzie sprzedawac i bedzie wiecej uzywek bo po plazmie to chyba nie ma innej opcji a problemy podobne wiec 8 czy 20k pln za telewizory ktore nie sa produkowane do ogladania to slaba opcja..
 

Dziadek

New member
Kupiłem parę dni temu LG OLED 55C9 , jestem zadowolony głównie z 4k i łatwego dostępu do internetu, Netflixa itd, ale żal mi "starego" Panasonica - plazmę TX-42G20E . Mam go od nowego, nigdy nie było z nim najmniejszego problemu, obraz super, wygląd super i trzeba go sprzedać w "dobre ręce" , tylko nie bardzo wiem jak to ogłosić tu na Forum, by nie złamać jakiegoś regulaminu, zasad itp . Mam 80 lat, od 10 jestem tu na Forum, choć oczywiście bardziej czytam niż piszę .
 

pantomima

Banned
A po co sprzedawać ? Za takie grosze ?
Ja mam 3 plazmy . Dwie Panasonica g30 , vt60 i jedną Samsunga , i nie myślę o sprzedaży .
Zostawiam na pamiątkę :)
 
Ostatnia edycja:

Dziadek

New member
Mieszkam w bloku i nie mam po prostu gdzie tego trzymać . W "salonie" mam 55C9 a żona w swoim pokoiku ma swój telewizorek i innego nie chce . Widzę w różnych ogłoszeniach że sprzedają te plazmy tak od 500 do 1000 zł i może uda się coś w tym przedziale wziąć, będzie na jedną z dziesięciu rat na które kupiłem LG
 

pantomima

Banned
Mieszkam w bloku i nie mam po prostu gdzie tego trzymać . W "salonie" mam 55C9 a żona w swoim pokoiku ma swój telewizorek i innego nie chce . Widzę w różnych ogłoszeniach że sprzedają te plazmy tak od 500 do 1000 zł i może uda się coś w tym przedziale wziąć, będzie na jedną z dziesięciu rat na które kupiłem LG
W tym przypadku będzie to jednak dobre wyjście . Pozostaje jedynie życzyć,aby ten nowy oled służył bezawaryjnie tyle, co ta plazma g20 :)
 

Kleofas11

Active member
Bez reklam
żal mi "starego" Panasonica - plazmę TX-42G20E . Mam go od nowego, nigdy nie było z nim najmniejszego problemu, obraz super, wygląd super i trzeba go sprzedać w "dobre ręce" , tylko nie bardzo wiem jak to ogłosić tu na Forum, by nie złamać jakiegoś regulaminu, zasad itp .
Albo po prostu wystaw go na OLX (największa strona z prywatnymi anonsami). Dobrze i zachęcająco opisz całość (i dodaj zdjęcie). I napisz na końcu anonsu np. "tylko odbiór osobisty w miejscu zamieszkania, możliwość zobaczenia przed zakupem".
 

Dziadek

New member
Albo po prostu wystaw go na OLX (największa strona z prywatnymi anonsami). Dobrze i zachęcająco opisz całość (i dodaj zdjęcie). I napisz na końcu anonsu np. "tylko odbiór osobisty w miejscu zamieszkania, możliwość zobaczenia przed zakupem".
OLX nie budzi zaufania . Trochę tam bywa cygaństwa a tu, siedząc 10 lat jestem jakby "swój", wiadomo że nie skłamię a plazma faktycznie w super stanie . A gdzie znaleźć Admina ? Nie śmiejcie się tylko z autentycznego Dziadka
 
Do góry